Karabiber büyüsü sevdiğiniz insanın kalbindeki aşk, sevgi, muhabbet gibi duyguların size karşı yoğunlaşmasını sağlayan bir çeşit bağlama büyüsüdür. Büyü yapılan kişinin size olan olumsuz duyguları azalacak sevgi, aşk gibi duyguları ise yoğunlaşacaktır. Eski zamanlardan beri bir çok ülkede yaygın olarak yaptırılan ve faydası net bir şekilde görünen bir büyüdür. Hala ülkemizde ve dünyanın bir çok farklı kültüründe insanların tercih ettiği bu büyünün tesiri ise oldukça kuvvetlidir. Genellikle eşi veya sevgilisiyle eskiden olduğu gibi duyguların yoğun bir şekilde yaşanmasını isteyen insanlar tarafından istenmektedir. Çeşitli amaçlar içinde uygulanan Karabiber büyüsü

Sevdiğiniz kişinin sizi sevmesi için,

Eşinizin veya sevgilinizin size karşı olan muhabbetinin artması için

Arkanızdan konuşan insanların bu duygularını köreltmek için

Size karşı olumsuz duygular besleyen insanların olumlu duygular beslemesi için

Geçimsiz kişilerin birbirine karşı daha olumlu duygular beslemesi içinde kullanılabilmektedir. Geçimsiz kişilerin birbirine karşı olumlu duygular beslemesi genellikle eşinin veya sevgilisinin aile bireyleriyle iyi geçinmesini isteyen insanlar tarafından yaptırılmaktadır.

NEDEN KARABİBER BÜYÜSÜ YAPTIRMAK GEREKİR?

Her insan mutlu ve huzurlu bir hayat yaşamak ister ama bu mutluluk genellikle bir başka insanla yaşandığı zaman daha anlamlı olur. Ama maalesef sizin bir kişiyi yoğun bir şekilde sevmeniz onunda sizi aynı yoğunlukta sevmesini sağlamaz. Bu da kişinin mutsuz olmasına sebep olur ve insanlar bu yüzden mutluluk içinde yaşamak istersen daha anlamsız bir hayat yaşamak zorunda kalır. Aslında Allah bize her zaman bir çıkış kapısı göstermiştir, büyülerin iyi insanlar içinse en büyük yararı aslında sevdiğiniz insanın size olan duygularını değiştirebilmenizdir. Bu sadece birbirini seven insanlar için değil aynı zamanda hayatın çeşitli olumsuzluklarını yenmek içinde gönderilmiş bir ilimdir. Mesela iki insan birbirini aynı yoğunlukta sevebilir ama aile bireyleri bu ilişkiyi onaylamaz. Bu da insanların mutlu gibi görünse de içten içe biraz vicdan azabı çekmesine neden olur ve sürekli olarak insanı huzursuz eder.

Bazı konularda insanın eli kolu bağlanır ve elinden bir şey gelmez ama bize derdi veren Allah şüphesiz dermanıda vermiştir. Karabiber büyüsü yapılan insanların birbirine karşı olan olumsuz duyguları azalacak ve muhabbetleri ve olumlu duyguları artacaktır. Böylece insanlar hayatını herhangi bir huzursuzluk yaşamadan mutlu bir şekilde yaşayacaktır.

KARABİBER BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Karabiber büyüsünü yapmak için genellikle iki yöntem tercih edilmektedir. Bunlardan birincisi 21 tane Karabiber ile ikincisi ise 41 tane Karabiber ile yapılmaktadır. Bu karabiberlerin üzerine tılsımlı sözler ve çeşitli ayetler okunur daha sonra gümüş veya bakır bir tava üzerine konularak 3 gün 3 gece ateşte kavrulur. Bu sürelerde kişinin dileği ve çeşitli ayetler ve tılsımlı sözler okunmaya devam eder. 3. Gecenin sonunda ise karabiberler yakılır ve sabahında büyü etkisini göstermeye başlar. Büyünün tam etkisini göstermesi ise genellikle 14 - 21 gün arasında değişmektedir. Büyü yaptırılacak kişinin uzman bir medyum olması da şarttır zira aksi takdirde büyü yaptıran kişi çeşitli olumsuzluklarla karşılaşabilir.