İstanbul Kağıthane'de yaşayan insanlar çağımızın getirdiği bir çok olumsuz olaydan dolayı dertlerine çare aramakta ve çözümü medyumlarda bulmaktadır. Aslında medyumluk ilmi çağın her döneminde insanların başvurduğu ve dertlerine çare bulduğu bir ilim olmuştur. Tarihin bir çok döneminde çeşitli toplumlar tarafından bir çok faydası görülen bu ilim günümüze kadar gelmiştir. Şüphesiz bugünlere gelmesinin en temel nedeni insanlara sağladığı faydadan dolayıdır. Ancak günümüzde bazı insanlar hala medyumluk ilmine tedirginlikle yaklaşmakta veya reddetmektedirler. Peki ne oldu da asırlardan beri insanların faydasını gördüğü bu ilime insanlar artık şüpheyle yaklaşıyor.

BİLİMİN MEDYUMLUĞA BAKIŞI

Medyumluğun insanlar tarafından ön yargıyla bakıldığı tarihler bilimin geliştiği tarihlere denk gelmektedir. Zira bilim açıklayamadığı her şeyi reddetmektedir ki dinde bunlardan birisidir. Burada kesinlikle bilimin kötü bir şey olduğunu söylemiyoruz böyle söylememiz zaten bir şey ifade etmez zira herkesin bilime de ihtiyacı var. Ancak bilim kesinlikle herşeyi tamamlayan bir unsur olarak görülmemelidir. Zira teknoloji çağında yaşamamıza rağmen hala bir çok hastalığın tedavisi bulunamamıştır. Burada tabiki insanların elinden geldiği kadar bilimden yararlanması doğal bir şeydir. Ancak bilimin hala tedavisini bulamadığı hastalıklar vs için medyumluk ilminden yardım alması insanların iyiliği için gereklidir.

Ancak bilim kuru bir inatla açıklayamadığı şeyleri redderek tedavisini bulamadığı hastalıklara sadece geçici çözümler üretmektedir. Bu çözümler ise genellikle kimyasal ilaçlardan oluştuğu için bir yandan yararı görülürken diğer yandan başka zararlar vermektedir. Burada bilime düşen en büyük pay insanların iyiliği için yardım alması gereken bütün ilimlerden faydalanmalıdır. Medyumluk ilmi zaten bilimin bahsettiği gibi yararsız bir ilim olsaydı çoktan tarihe karışırdı. Ancak bir çok kez medyumluk ilminin sırlarına şahit olsalarda hala insanların iyiliğinden çok bilimin ismi önemlidir. Zira bilimin medyumluk ilmini kabul etmesi açıklayamadığı olayları da kabul etmesi anlamına gelmektedir.

KAĞITHANE MEDYUM

Kağıthane medyum bulmak isteyen insanlar internet üzerinden kolaylıkla uzman bir medyum bulabilmektir. Kağıthane'de aranan kelimeler Kağıthane medyum, Kağıthane medyumlar, Kağıthane büyü yapan medyum, Kağıthane medyum adresleri, Kağıthane büyü bozan medyum kelimeleridir. Ancak uzman bir medyum bulmak yakında olan bir medyumu bulmaktan çok daha faydalı olacağı için konum bazlı arama yapmak çok mantıklı değildir. Önemli olan medyumun nerede olduğu değil size ne kadar yardımcı olacağıdır.