Nüfus olarak en kalabalık olan şehirlerimizden biriside İzmir'dir ve insanlar İzmir medyum, İzmir büyü yapan hoca, İzmir büyü bozan hoca, İzmir medyum adresleri, İzmir cinci hoca şeklinde sıkça arama yapmaktadır. İzmir'de 4 milyondan fazla insan yaşamaktadır ve bu yüzden en fazla medyum aranan illerimizden birisidir. Ama il bazında arama yapmak yerine güvenilir medyum bulmak daha önemlidir. Güvenilir medyumu il bazında bulmak ise biraz daha zordur. Her ne kadar İzmir'de bir çok medyum bulunsa da işinin ehli medyumları bulursanız isteklerinize kavuşmanız o kadar kolay olur. İzmir'de insanlar genelde nazardan şikayetçidir ve nazar olayı diğer şehirlere göre biraz daha fazladır. Bunun için daha önce bize başvuran İzmirli müşterilerimizin en büyük sorunu güvenilir medyum bulamamak oldu. Güvenilir medyumu nasıl bulacaksınız peki?

GÜVENİLİR MEDYUM BULMAK

Güvenilir medyum bulmak için öncelikle yapmanız gereken şey isteğiniz hakkında biraz araştırma yapmaktır. Örneğin sizden uzaklaşan kocanızı eve bağlamak için büyü yaptırmak istiyorsunuz bu konu hakkında bir ön araştırma yapın. Daha sonra size güvenilir gelen medyuma bu konu hakkında sorular sorun. Eğer araştırdığınız konuyla bağdaşmayan şeyler söylüyorsa veya bocalıyorsa biraz daha düşünün. Çünkü bu konuda hiç bilgisi olmayan insanlar olduğu gibi yarım yamalak bilgilerle size şifa dağıtmaya çalışan insanlar da olacaktır. Bunun sonucunda istediğiniz şeyin etkisi olmayacağı gibi kötü sonuçlar doğurması da muhtemeldir. Bu yüzden işinin ehli medyumları bulmak için ön araştırma yapmak isteklerinizin gerçekleşmesi açısından son derece önemlidir.

MEDYUMLA GÖRÜŞMEDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER

Güvenilir bir medyum bulduğunuz da öncelikle yapmanız gereken araştırdığınız konu hakkında bilgi almak olmalıdır. Eğer medyuma güvenirseniz gerekli bilgilerinizi medyuma anlatınız ve saklı bir şey kalmamasına özen gösterin. Çünkü medyum hakkınızda ne kadar bilgi sahibi olursa yapacağı büyünün etkisi de o derece de kuvvetli olacaktır. Özellikle medyumun sorduğu sorulara açık ve net cevap vermeniz isteğinizin gerçekleşmesi açısından son derece önemlidir. Bir konuya bile yanlış cevap vermeniz durumunda medyumun yapacağı büyünün etkisi de azalacaktır. Bu konunun üzerinde bu kadar durmamızın sebebi bu yüzden yapılan çoğu büyü tamamen etki gösteremez. Ve insanlar bu yüzden medyumu suçlayabilir. Büyü hazırlamak çok kısa sürede olmaz bu yüzden hem medyumun zamanını boşa harcamamak için hem de istekleriniz gerçekleşmesi için her şeyi doğru şekilde aktarmalısınız.