İtaat büyüsü bazı insanlar tarafından diğer insanların kendilerine saygı göstermesi veya reddedememesi gibi sebepler için istenen büyülerden birisidir. Ülkemizde çok yaygınca istenen bir büyü olmasa da yine bilgi amaçlı paylaşmak istedim. Zira bir başka insanın başka birine itaat etmesi hem etik olarak doğru değildir hem de dinimiz tarafından yasaklanmıştır. Bu şekilde bakıldığı zaman itaat büyüsü kara büyüler sınıfında olan büyülerden bir tanesidir. Ülkemizde çok istenen bir büyü olmasa da yine isteyen insanların bir kez daha düşünmesi gerekmektedir. Hazırlanışı itibariyle en etkili ve en tehlikeli büyülerden birisidir ve bozulması da oldukça zordur. Ülkemizde bu büyüyü isteyen kişiler genellikle eski sevgililerine veya sevmediği insanlara acı çektirmek, onları yönetmek ve alaya almak için istemektedir. Ancak büyü işlemi yapıldıktan sonra pişman olan insanlar büyüyü bozdurmak istese de yaptıran kişi tarafından bozulması çok daha zordur. Cinlerden yardım alınarak yapılan bir büyü olduğu için cinler kişinin bu isteğine büyük öfke duymakta ve kendileriyle dalga geçildiğini düşünmektedir.

İTAAT BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

İtaat Büyüsü her ne kadar çok etkili bir büyü olsa da biraz zaman gerektiren bir büyüdür. Büyü işlemi yapıldıktan sonra işlemin etkisini tamamen göstermesi iki ayı bulmaktadır. Ancak biraz zaman alan bu büyü yapılan kişiyi etkilemeye başladıktan sonra bozulması da çok zor olacaktır. Kara büyülerden en etkili olan büyülerden birisi de bu yüzden itaat büyüsüdür.

İTAAT BÜYÜSÜ BOZMA

İtaat Büyüsü bozulması en zor olan kara büyülerden bir tanesidir. Özellikle ülkemizde yaygınca kullanılmamasından dolayı bu büyüyü bozmaya çalışan bir çok medyum da yollarını tam olarak bilmemektedir. Bu aşamada herhangi bir medyum yerine kesinlikle uzman ve tecrübeli bir medyumdan yardım alınması son derece önemlidir. Aksi takdirde büyünün etkileri daha da güçlenecek ve bozulmasıda çok daha zorlaşacaktır. Bu aşamadan sonra büyüye maruz kalan kişi cinler tarafından daha çok rahatsız edilecek hem psikolojik olarak hem de fizikten büyük acılar çekecektir. Bu gibi olumsuzluklarla karşılaşmamak için büyü bozma işlemi uzman bir medyumdan yardım alınarak yapılmalıdır. Detaylı bilgi ve yardım için telefon numaramdan arayabilirsiniz.