İstanbulda en iyi hoca arayan insanlar genellikle medyum Orhan AKAY'dan yardım alarak bir çok sıkıntılarını gidermekte veya isteklerine kavuşmaktadır. Medyum Orhan AKAY her ne kadar İstanbul'da ikamet etmese de yaptığı işlemlerin başarısı sayesinde bir çok insan kendisinden yardım talep etmektedir. Zaten özellikle büyük şehirlerde yaşayan insanların en büyük sorunlarından biriside güvenilir medyum bulamamaktır. Her ne kadar İstanbulda bir çok medyum bulma ihtimali olsa da ne yazık ki uzman medyum bulmak çok zordur. Bunun temel sebebi ise hem gerçek medyum bulamamak hem de bulunan medyumların yeterli tecrübe sahibi olmamasından kaynaklanmaktadır. Doğu Anadolu  veya Güneydoğu Anadolu bölgelerinde kendini yetiştirmiş bir medyumla Batıda kendini yetiştirmiş bir medyum aynı tecrübeye sahip değildir. En basit olarak Gaziantep ilimizde çok daha fazla insan isteklerine kavuşurken İstanbul, Ankara gibi şehirlerde bu sayı daha azdır. Bunu ufak çapta araştırma yapan herkes rahatlıkla görebilir.

GÜNEYDOĞUDA YETİŞMİŞ MEDYUM

Eski tarihlerden beri ortaya çıkan büyüler genel olarak doğu kültüründe yaygınlaşmıştır. Batıdaki ülkeler ise maalesef bu ilimlere son zamanlarda önem vermeye başladılar. Bu yüzden de kişi her ne kadar medyumluk özellikleri taşısa da kendini geliştirmeden bu ilimleri sorunsuz olarak uygulaması söz konusu değildir. Medyum Orhan AKAY küçük yaşlarından itibaren doğu ve güneydoğu illerini gezerek bir çok ilmi araştırmış ve kendini geliştirmiştir. Bu yüzden de diğer medyumlardan daha farklı yöntemler kullanarak sorunsuz bir şekilde insanları isteklerine kavuşturmaktadır. Bu yüzden de İstanbul'da yaşayan insanlar ünlü medyum Orhan AKAY'dan gerek internet üzerinden gerekse bizzat yanına gelerek yardım istemektedir. Bu kadar ünlü olmasındaki en büyük sebeplerden birisi ise istediğine kavuşturduğu insanların oluşturduğu referanstır.

MESAFELER BÜYÜ İÇİN ENGEL MİDİR?

Mesafeler büyü için kesinlikle bir engel değildir. Bu ilimlerde önemli olan medyumun bilgi ve tecrübesidir. İnternet üzeri yapılan işlemler bir çok insan içinde çeşitli avantajlar oluşturmaktadır. Örneğin medyum hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacağı gibi kendini göstermek zorunda değildir. İnsanlar mahremiyetleri için medyumla yüz yüze görüşmek yerine internet üzerinden rahatlıkla işlem yaptırabilmektedir.