İstanbul'da 15 milyondan fazla insan yaşamaktadır ve bu yüzden insanlar İstanbul medyum, İstanbul büyü yapan hoca, İstanbul büyü bozan hoca, İstanbul güvenilir medyum, İstanbul cinci hoca şeklinde arama yapmaktadırlar. Bu sebeple bir çok medyumu İstanbul'da bulmanız mümkündür. Ama işinin ehli medyum bulmak gerçekten en büyük sorunlardan bir tanesidir. Özellikle sürekli olarak İstanbul'da ikamet eden medyumların genelinin bu ilim konusunda maalesef yeterli tecrübeleri yoktur. Bunun sebebi ise medyum olmak için kullanılan kaynaklardan çok kişilerin bu konuyu nereden ve ne derece öğrendikleri ve nasıl uyguladıkları çok daha önemlidir.

Daha önceki yazılarımızda belirttiğimiz üzere medyum olmak için hem bazı özelliklere sahip olmak gerekir hem de bu ilmi işinin ehli kişilerden öğrenmek gerekir. İşinin ehli kişiler ise taşra bölgelerde ikamet etmeyi daha çok severler. Çünkü medyum için tenha yerlerde yaşaması yaptığı ilim gereği çok önemlidir. İstanbul gibi gürültüsü ve stresi çok olan yerlerde olan işinin ehli medyum ancak zorunlu olarak bulunabilir. İstanbul'da işinin ehli medyum yoktur demek yanlış olur biz de böyle bir şey söylemiyoruz elbette. Sadece yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı işinin ehli medyum bulmak çok zordur.

İŞİNİN EHLİ MEDYUM BULMAK

Önemli olan ikamet ettiğiniz yerler dahilinde yakında olan bir  medyumu bulmak değildir. Eğer tecrübeli bir medyum bulursanız bu sizin için yakınınızda olan medyumdan çok daha faydalı olacaktır. Peki medyum sizden çok uzakta olsa bile yine de daha mı faydalıdır. Evet çünkü bu konuda önemli olan yüz yüze konuşmak değil dertlerinizi çözecek yolları bilen medyum bulabilmektir. Siz dertlerinizi tam olarak anlatır ve işinin ehli medyuma güven duyarsanız gerisini medyum halledecektir. Gerekli işlemleri yaptıktan sonra kargo yoluyla elinize ulaştırılan içeriği medyumun söyledikleri dahilinde kullanabileceksiniz. Yani biraz daha uzun bir yol ama sabır konusunun önemini bir kez daha hatırlatmak isterim. Evet yakınınızda bulunan medyuma gitmek daha kolay ve iyi gözükebilir. Ama işinin ehli bir medyum bulursanız istekleriniz hem daha etkili hem daha garantili olacaktır. Bu yüzden önceliğiniz şehir bazında medyum aramak yerine işinin ehli medyum bulmak olursa isteklerinize ulaşmakta o kadar kolay olur.