yüİnsanların neden kara büyü yaptırdıkları özellikle iyi düşünceli insanlar tarafından anlaşılmayan ve sıklıkla merak edilen konuların başında gelmektedir. Zira hayat kötülük yapmak için kısayken insanların birbirine iyi davranması bu kısacık hayatı çok daha anlamlı bir hale getirir. Ancak yine de her zaman kötülük yapacak insanlar olduğu gibi bunu neden yaptıklarını anlamayan doğru insanlar da olacaktır. Bu sorular hocamıza sıklıkla sorulduğu için bu yazımızda insanların neden kara büyü yaptırdığını ya da kötülük yaptığını anlatacağız.

İNSANLAR NEDEN KARA BÜYÜ YAPTIRIR

İnsanların kara büyü yaptırmak için belirli başlı sebepleri vardır bu bazen bir intikam duygusu bazen kıskançlık bazen de sevdiği kişiye kavuşma amacıyla yapılmaktadır. Her ne kadar buna benzer yüzlerce sebep olsa da insanlar genellikle bu sebepler üzerine kara büyü yaptırmaktadır. İnsanın intikam alması ya da kin duyması ilk yaradılışımızdan beri varolan bir duygudur. İnsanlar intikam almayı hem kendi duygularını tatmin etmek hem de karşı tarafın acı çekmesini sağlamak için istemektedir. İntikam duygusu her zaman büyük sebeplerden olan bir şey olmadığı gibi bazen çok küçük nedenlerden dolayı da olabilmektedir. Medyumlardan yardım alarak kara büyü yaptırmak isteyen insanların geneli küçük olan ama kendisinde derin izler bırakan insanlardan intikam almak için bu yola başvurur.

Ülkemizde genel olarak kim neden bana büyü yapsın gibi bir davranış söz konusudur ama şu da bir gerçektir ki kara büyü genellikle en beklemediğiniz insanlar tarafından yapılır. Zira yapmış olduğunuz ve hatırlamadığınız bir olay ya da şaka, yanlış anlaşılarak karşı tarafın intikam duygusu beslemesine sebep olabilir. Kıskançlık yine aynı şekilde kara büyüyü yaptırmak için medyumlardan en çok istenen duygulardan birisidir. Sizin başarınız ya da aşk hayatınızın güzel olması çevrenizde bulunan ve size yakın sayılacak kişiler tarafından kıskanılabilir. Bu durumlar da özellikle karşı taraf aşk hayatında sorun yaşıyorsa ya da daha başarısız bir kişiyse sizi kıskanabilir. Bu durumda size doğrudan zarar vermek istemeyecek ve kara büyü yaptırarak sizin kendisinden mutlu olmamanızı sağlayacaktır. Kabil kıskançlık ve intikam alma duygularının ilk örneğidir diyebiliriz. Yani ilk insanlarla beraber kıskançlık ve intikam alma duygusu insanın doğasında bulunan duygulardır.

BÜYÜDEN NASIL KORUNABİLİRİM?

Büyüden ve bunun gibi paranormal olaylardan korunmanın en iyi yolu uzman bir medyumdan yardım alarak bakım yaptırmak ve koruyucu vefk ya da muska bulundurmaktır. Özellikle kim neden büyü yapsın bana gibi bir düşünceye sahip olmak insana en çok zararı dokunacak düşüncedir. Zira büyüler yukarıda belirttiğimiz gibi hiç beklemediğiniz birinin kıskanması ya da intikam almak istemesi üzerine yapılır.