İççamaşırı büyüsü eski zamanlardan beri insanların cinsel güçlerini artırmak veya cinsellik ile ilgili sorunlar yaşamasını sağlayan büyülerden birisidir. Toplumumuzda genellikle kara büyü olarak kullanılan iç çamaşırı büyüsü evliliklerin bu sayede bitmesi için istenmektedir. Her ne kadar ülkemizde cinsellik konusu tabu olarak bilinse de yine evliliklerin bu yüzden bittiği de bir gerçektir. Bu yüzden de evli kişileri ayırmak için en çok tercih edilen büyülerden birisi de bu büyüdür. Bir başka istenme sebebi de hayatında cinsellikle ilgili problemler yaşayan insanların istemesidir. Günümüzde her ne kadar kimyasal ilaçlar  bu sorunu bir nebze azaltsa da yine de yan etkilerle karşılaşılması insanları korkutan bir durumdur. Bu konuda özellikle görülen yan etkiler ateş basması, çarpıntı, baş ağrısı, görme bozukluğu, iştahsızlık, burun dolgunluğu, sırt ve bacaklarda ağrıların meydana gelmesidir. Özellikle internet üzerinden sipariş edilen bu tür ilaçların bir çoğu tabiri caizse merdiven altı üretimler olduğu için çok daha ciddi sağlık problemleri veya ölümler yaşanmasına da sebebiyet vermektedir. Bir başka yöntem olan mesir macunu veya tatlı yiyecekler yemekte bazı insanlarda etki etmediği gibi bazı insanlarda da bazı sağlık sorunları yaşanmasına sebep olmaktadır. Bu yüzden insanlar uzman bir medyumdan yardım alarak bu tür olumsuzlukların önüne geçerek istedikleri hayatı yaşayabilmektir.

İÇ ÇAMAŞIRI BÜYÜSÜ GÜNAH MI

İç çamaşırı büyüsü evlilikleri bitirmek veya insanların bu yönde sıkıntılar yaşaması için yaptırıldığı takdirde günahtır. Ancak bir diğer durum olan insanların hayatlarını daha olumlu yaşamaları için yapılmasında herhangi bir sıkıntı yoktur. Zira zaten Allah (cc) bu ilimleri insanların sıkıntılarından kurtulmaları için insanlara göndermiştir.

iÇÇAMAŞıRı BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

İççamaşırı büyüsü genellikle 2 ila 4 hafta arasında etkilerini göstermektedir. Ancak bu süreler bir kesinlik olarak kabul edilmemelidir bazı insanlarda etkilerini çok daha kısa sürede gösterdiği gibi bazı durumlarda 4 haftayı geçebilmektedir. Ancak bunlar nadir olan durumlardır ve genellikle 2 ile 4 hafta arasında kişilerde etkisi görülmektedir.

İÇ ÇAMAŞIRI BÜYÜSÜ BOZMA

İç çamaşırı büyüsü bozmak için uzman ve tecrübeli bir medyumdan yardım almak en doğru davranış olacaktır. Her ne kadar yapımı kolay olsa da özellikle kara büyü olarak yapıldığı takdirde bozulması için bazı detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle büyü belirtileri farkedildiği zaman medyuma danışılması büyünün daha kolay bozulmasını sağlayacaktır.