Huzur büyüsü hayatında olumsuzluklar yaşayan, eşiyle dostuyla arası bozulan veya psikolojik olarak kendini kötü hisseden insanlar tarafından istenen bir büyüdür. Aslında hayatımızın hemen her evresinde çeşitli sebeplerden dolayı canımız sıkılır veya kendimizi kötü hissederiz. Bu bazen kısa süreli bir problem olsa da bazı durumlar da bu durum uzadıkça uzar. Özellikle çağımızda bir çok insan kendini husursuz hissetmekte ve bu yüzden de hayatını olumlu şekilde devam ettirememektedir. Çoğu insan bu sorunu anti-depresan ilaçlar kullanarak çoğu insan da psikologlara giderek çözmeye çalışmaktadır. Bu kimyasal ilaçlar ise bazı yan etkiler göstermekte ve kişilerin daha uyuşuk yaşamasına sebep olmaktadır. Psikologlar ise belli seanslarla insanları tedavi etmeye çalışsa da, insanlar çoğunlukla daha yıpratıcı bir süreç yaşamak zorunda kalıyor. Ve genellikle psikologlarda size kullanmanız için bazı kimyasal ilaçlar veriyor ve bu kısır döngü devam ediyor. Biz hiç bir zaman tıp veya bilime karşı değiliz sadece tıp ilminin bu konuda yeterli ilerleme kaydedemediği açıkça görülmektedir. Peki bu sorunun bir tedavisi yok mudur?

Eğer sizde hayatınızdaki olumsuzluklardan şikayetçiyseniz, sürekli olarak veya sık bir şekilde depresif bir ruh halindeyseniz bu büyüden faydalanabilirsiniz . Zira Allah bize bahşettiği bu ilimlerle bunun çözümünü de vermiştir ve bu büyüden yararlanan insanlar çok daha huzurlu bir hayat yaşamaktadır. Huzur büyüsünün en büyük etkisi kişinin manevi olarak rahatlamasını ve dışarıdan gelen olumsuzluklar karşısında daha güçlü durmasını sağlamaktır.

HUZUR BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Huzur büyüsü nasıl yapılır sorusu bu konuda insanlar tarafından sıkça merak edilen konulardan bir tanesidir. Huzur büyüsünü yapabilmek için öncelikle büyü yapılacak kişinin bir adet resmine ve bazı kişisel bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Daha sonra temiz bir kağıda bazı sembolik tılsımlar çizilir ve tılsımlı sözler yazılır. En alta kişinin niyeti ve kişisel bilgileri yazılarak resim içinde kalacak şekilde katlanır. En son olarak bu kağıt yakılır ve külleri alınarak yüksek bir yerden tılsımlı sözler söylenerek savrulur. Bu işlem yapıldıktan genellikle 1 hafta sonra büyü etkisini gösterecektir.

HUZUR BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Huzur büyüsü yapan medyum bu konuda internet üzerinde sıklıkla aranan kelimelerden birisidir. Uzman medyum Orhan AKAY Huzur büyüsü isteyen bir çok insana yardımcı olarak ruhen daha mutlu bir hayat yaşamalarına vesile olmuştur.