Harmura Aşk celbi iki insanı kavuşturmak üzere yapılan aralarında sevgi, saygı, mutluluk ve huzur gibi duyguları güçlendiren oldukça etkili bir işlemdir. Her ne kadar aşk, sevgi, bağlama gibi duygular için bir çok manevi uygulama bulunsa da aralarında en etkili olanlardan birisi de şüphesi celb yapılmasıdır. Celbin hazırlanması ve etkisi biraz zaman alsa da güçlü etkisi sabırlı insanların sorunsuz olarak isteklerine kavuşmasını sağlayacak bir yoldur. Aşk celbi uzman bir medyum tarafından hazırlandığı takdirde Allah'ın da izniyle herhangi bir sorunla karşılaşma ihtimali olmayacaktır.

CELB VE SABIR

Celbin hazırlanışı ve etkilerini göstermesi bakımından biraz zaman alan bir işlem olduğu için kişilerin bu aşamada sabırlı olmaları gerekmektedir. Sabır celbin olmazsa olmaz mihenk taşlarından birisidir ve kişi ne kadar sabırlı olursa yapılan celbin etkisi de o kadar kuvvetli olacaktır. Genellikle Harmura aşk celbi 2 - 4 ay arasında etkisini tam anlamıyla göstermektedir ve bu etki sonsuza kadar devam etmektedir.

HARMURA AŞK CELBi NASIL YAPILIR

Harmura aşk celbi nasıl hazırlanır sorusu bir çok insan tarafından merak edilmektedir ve internette maalesef bu konu hakkında yeterli bilgi bulmak mümkün değildir. Her ne kadar uzman olmayan kişilerin bu tür ilimleri denememesi en iyi seçenek olsa da ön fikir oluşması açısından kabaca anlatmakta fayda var. Harmura aşk celbi kişilere özel olarak yapılacağı için uzman bir medyumdan yardım alınarak hazırlatılması en doğru iyi yoldur.

Harmura aşk celbini hazırlamak için kişilerin adları, anne ve baba adları ile resimlerinin temin edilmesi gerekmektedir. Bunlar temin edildikten sonra işleme başlanır. Kişilerin bilgileri dahilinde temiz bir kağıda bazı dua, ayet ve tılsımlı sözler yazılarak kişilerin birbirine karşı olan kalp gözü açılır. Daha sonra resimler  birbirine bakacak şekilde kapatılır ve dua yazılan kağıt iki resmin arasına koyulur. Bu şekilde kişilerin kalp gözü açılarak aralarında aşk, sevgi, muhabbet gibi duyguların başlaması sağlanır. Resimlerin birbirine bakacak şekilde kapatılmaları kişilerin gözünün birbirinden başkasını aşk duygusuyla görmemesi içindir. Bu şekilde hem kişilerin birbirine aşık olması hem de dışarı karşı gözlerinin kapatılması sağlanır.