Gümüşhane ilimizde yaklaşık olarak 175 bin kişi yaşamaktadır ve insanların en büyük sorunlarından birisi güvenilir medyum bulamamaktır. Bunun nedenlerinden birisi de kişilerin genelde güvenilir medyum aramak yerine yakında bulunan medyumları tercih etmesinden kaynaklanmaktadır. İnsanlar kulaktan duyma bilgilerle yakın olan medyumun daha iyi olduğuna dair bir ön yargıya sahiptir. Oysa hiç bir temeli olmayan bu ön yargı aslında kişilerin isteklerine kavuşmasındaki en büyük engellerden birisidir. Kişi kendisini ne kadar sınırlandırırsa aslında isteklerinden o kadar uzaklaşacak ve dahası belki başına daha kötü şeyler gelecektir. Kötü diye nitelendirdiğimiz bu olaylara gelirsek bu ilmi yarım yamalak yapan birisinin yaptığı işlemin ters tepmesi olağan bir durumdur. Bu durumda hem işlemi yapmaya çalışan kişi hem de yardım isteyen kişi inin başına kötü olaylar gelmesi ise neredeyse kaçınılmazdır.

GÜMÜŞHANE MEDYUM

Gümüşhane de en çok aranan kelimeler ise genellikle Gümüşhane medyum, Kelkit medyum, şiran medyum, kürtün medyum, Torul medyum, Köse medyum kelimeleridir. Ama yukarıda bahsettiğimiz gibi bu yönde arama yapan kişiler aslında kendilerini kısıtlamakta ve isteklerine en büyük engel bu düşünceleri olmaktadır. Sadece medyumluk ilminde değil hayatın her evresinde başarılı olabilmek için öncelikle kafamızdaki sınırları kaldırmamız gerekmektedir. Bu sınırlar kafamızda yer ettiği sürece hayattaki herhangi bir konuda yada işte başarılı olmak mümkün değildir. Kafamızda çizdiğimiz bu sınırlar hiç bir zaman bize fayda sağlamadığı gibi zararları hayatımızın her evresinde karşımıza çıkacaktır.

Medyumluk ilminde de yine mesafeler sadece kafamızda oluşturduğumuz sınırlardır. Eğer güvenilir bir medyum bulmak isterseniz öncelikle mesafelerin önemli olmadığını bu işin ilim işi olduğunu aklınızdan çıkarmamanız gerekmektedir. Güvenilir olduğunu düşündüğünüz bir medyumla çalışmaya karar vermeden önce ise kesinlikle o medyum hakkında yapılan yorumları inceleyiniz. Böylelikle hem olağan riskleri asgariye indirmiş olursunuz hem de gönül rahatlığı ile o medyumla çalışabilirsiniz.

GÜMÜŞHANE'NİN MEDYUMU

Medyum Orhan AKAY uzun yılların tecrübesiyle Gümüşhane'de yaşayan insanların en büyük yardımcılarından birisi olmuştur ve olmaya devam edecektir. Güvenilir ve uzman bir medyum bulmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Medyum Orhan AKAY Gümüşhane insanının övgüsünü kazanmış bir medyumdur.