Göz bağlama büyüsü genellikle eşini ya da sevgilisini kıskanan ve onun gözünü dışarı karşı kapatarak aldatılmaya karşı tedbir almak için yapılan bir büyüdür. Özellikle son zamanlar da bu büyüye olan ilgi arttığı için bir çok insan da haliyle büyünün ne gibi etkileri olduğunu merak etmektedir. Göz bağlama büyüsü bazı olaylar başımıza gelmeden önce tedbir amacıyla uygulanan bir büyüdür. Bu sayede kişiler eşinin yada sevgilisinin kendisini aldatmadığını bilerek daha huzurlu olmaktadır.

Her ne kadar benim eşim beni aldatmaz diye düşünülse de özellikle internetin sunduğu özgür dünya sebebiyle bir çok insan aldatmaya meyilli hale gelmiştir. Öyle ki son zamanlarda aldatma sayıları artmış ve bu yüzden bir çok insan boşanmanın eşiğine gelmiştir. Boşanma davalarının bir çoğunu da aldatılmaya dayalı temeller oluşturmaktadır. Bunu her zaman sizin eşiniz yapmaz bazen karşı taraftaki kişi eşinizden hoşlandığı için onunla birlikte olabilmek için çeşitli yollara başvuracaktır.

GÖZ BAĞLAMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Göz bağlama büyüsü için farklı yöntemler bulunsa da burada medyum Orhan AKAY'ın en etkili uygulamasını anlatacağız. Ancak bu bilgiler sadece fikir amaçlıdır, bilmeyen kişilerin denemesi son derece tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Göz bağlama büyüsü için büyü yapılacak kişinin bir fotoğrafı temin edilmeli ve anne adı, doğum yeri ve tarihi gibi bilgilerin öğrenilmesi ve bir mum gerekmektedir. Temin edilen fotoğrafın arkasına kişinin bilgileriyle beraber tılsımlı semboller çizilerek bazı yazılar yazılır. Daha sonra mum yakılarak tılsımlı sözler eşliğinde kişinin gözlerine doğru damlatılır ve 15 dakika süresince bu işlem devam eder.

Mum damlatılmasındaki amaç kişinin eşi yada sevgilisi haricinde karşı cinsi flu bir şekilde görmesi içindir. Bu sayede kişi diğer insanlardan hiç bir şekilde etkilenmez. Daha sonra fotoğrafa 15 gün boyunca tılsımlı sözler ve bazı ayetler okunur. Daha sonra fotoğraf büyü yaptıran kişiye geri gönderilir ve tercihen yatak odasında bir yere saklaması istenir. Bu mümkün değilse büyü yapılan kişinin evinde herhangi bir yere saklanması da tercih edilebilir. Ancak büyünün daha etkili olabilmesi için yatak odasına koyulması daha iyi olacaktır.