Geri getirme büyüsü eşi, sevgilisi, arkadaşı veya sevdiği bir insanla ayrılan veya arası bozulan insanların ilişkilerini düzeltmek için istediği bir büyüdür. Yapımında hiç kimseye zarar vermediği ve kişilerin mutluluğu söz konusu olduğu için yaptırılmasında hiç bir sakınca yoktur. Hatta bu yola başvurmak o insana ne kadar değer verdiğinizi ve sizin için ne kadar önemli olduğunu da göstermektedir. İnsanlar bazen sevdiği bir kişiyle çok küçük bir meseleden dolayı bile tartışmakta ve bu yüzden yollarını ayırmaktadır. İki tarafta bazen barışmaya yanaşmaz ve kendisinin haklı olduğunu söyler ama aslında insanlar barışmak isteğindedir ama karşı tarafın ne tepki vereceğini bilmediği için susmak zorunda kalır. Veya bir taraf ne kadar barışmak istese de karşıdaki kişi buna bir türlü yanaşmaz. İşte geri getirme büyüsünün amacı da bu kişilerle aranızın düzelmesini ve karşıdaki insanın eski duygularına dönmesini sağlar.

Bu büyü yapıldıktan sonra geri getirmek istediğiniz kişi sizi arayacak, yanınıza gelecek veya bir şekilde sizinle iletişim kuracaktır. Daha sonra ise yine eski duygularına döndüğünü ve size daha çok değer verdiğini, daha çok sevdiğini göreceksiniz.

BÜYÜ YAPILDIKTAN SONRA NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR

Büyü yapıldıktan sonra istediğiniz kişi sizinle bir şekilde iletişim kuracaktır ama duyguları bir anda değişmeyecektir. Yani karşıdaki insan size geri geldiğinde size olan soğukluğu gitmiş olacaktır ama bu süre içinde sizinde ona yardımcı olmanız gerekmektedir. Örneğin ayrılma nedeniniz sizden kaynaklı ise bu hatayı tekrar yapmamalısınız eğer karşı tarafın haksız olduğunu düşünüyorsanız bu konuyu yine çok açmamalısınız. Eğer sevmediğiniz bir huyu varsa bunu hemen değil büyü tamamen etkisini gösterdikten sonra anlayışlı bir dille belirtmeniz gerekmektedir. Bu şekilde kişi size karşı daha anlayışı olacaktır ve düşüncelerinize önem verecektir.

KAÇ GÜNDE ETKİSİNİ GÖSTERİR

Büyü yapıldıktan sonra genellikle 2 ile 3 hafta arasında sonuç almanız mümkündür ama tabiki bu süre kişiden kişiye değişkenlik gösterebilmektedir. Ama geri getirme büyüsü yapıldıktan sonra kişiyle iletişim kurar ve duygularınızı belli ederseniz bu süre daha da kısalmaktadır. Kişiyle iletişim kurulduğu zaman büyünün etkisi genellikle 8 ile 10 gün arasında etkisini gösterecektir.