Gaziantep ilimizde 2 milyondan fazla insan yaşamaktadır ve en çok medyum aranan illerimizden birisidir. Gaziantep'te çok fazla büyü olayı olduğu için insanlar genelde büyü bozdurma, bağlama büyüsü, evlilik büyüsü gibi büyüler yaptırmak için medyumlara başvurmaktadır. Aramalar da Gaziantep medyum, Şahinbey medyum, Şehitkamil medyum, Nizip medyum, İslahiye medyum, nurdağı medyum, araban medyum kelimeleri kullanılmaktadır. İnternet kullanmayan kişiler ise genellikle kulaktan duyduğu kişilere yakında bulunan kişilere gitmektedir. Özellikle kadınlar arasında büyü yapan kişilere giden çok fazla insan vardır ve bu yapılan büyüler belli bir süre etki edecektir ama etkisi çok uzun sürmeyecektir. Oysa Türkiye'de medyumluk ilmine yıllarını vermiş ve başarı oranı çok yüksek medyumlar varken Gaziantep insanı kendini yakındaki kişilerle sınırlandırmaktadır. Bu yüzden de büyü bozdurmak için medyum arayan bir çok insan olmasının en büyük sebeplerinden birisidir.

Büyü bozdurmak isteyen kişiler ise genellikle kendisine yapılan büyüler için değil yaptırdığı büyünün etkisinin tersine döndüğü için büyü bozdurmak istemektedir. Yani bu ilmi tam anlamı ile bilmeyen ve bu yüzden de yarım bilgilerle yapan insanların yaptığı büyüler genellikle sıkıntı çıkarmaktadır. İsteklerine kavuşmak isteyen insanlar artık sadece yaptırdığı büyünün kötü etkilerinden korunmak bu yüzden de büyüyü bozdurmak istemektedir. Oysa medyumun yakında olmasının yapacağı işleme herhangi bir katkısı yoktur. Bu yüzden yakında olan medyum ya da büyücüler aramak yerine güvenilir medyum aramak isteklerimizin sağlam ve etkili olması bakımından çok önemli bir konudur. Yapılan istatistiklere göre medyum arayan insanların isteklerinin gerçekleşmemesinin en büyük engeli konum bazlı yapılan aramalardır.  Yani kişi kendini ne kadar sınırlandırırsa başarıya ulaşması o kadar zor olacaktır.

MEDYUM ORHAN AKAY

Medyum Orhan AKAY 17 yıllık tecrübesiyle Gaziantep'te yaşayan insanların en büyük yardımcılarından birisi olmuştur ve olmaya devam edecektir. Özellikle Gaziantep'te medyum Orhan AKAY'dan yardım alan insanların başvurmadan önce çekincesi daha önce yaptırdığı büyüyü bozdurmak istemesidir. Siz de bu tür olumsuz olayların başınıza gelmesinden önce bu ilimde güvenilir ve kendini kanıtlamış bir insan olan. medyum Orhan AKAY ile çalışmak isterseniz bize ulaşabilirsiniz.