Evlilik büyüsü genellikle birbirini seven ama bir tarafın evliliğe sıcak bakmaması, konuyu sürekli değiştirmesi, duyguların azalması gibi sebeplerden dolayı istenen bir büyüdür. Aynı zamanda iki tarafın evlenmek isteyipte çeşitli nedenlerden dolayı bunu bir türlü gerçekleştirememesinden dolayı da istenmektedir. Eski zamanlardan beri insanlar tarafından sıkça kullanılan bu büyünün kimseye zarar vermediği ve kişilerin mutluluğu söz konusu olduğu için yapılmasında bir sakınca yoktur.

Zaten Allah-u Teala bize bu ilimleri kullanarak mutlu olmamız ve çaresiz zamanlarımız da bile onun bizi hiç bir zaman terketmediğini bilmemiz için göndermiştir. Bir büyü yapılmak istendiğinde onun günah olup olmadığı kişinin niyeti ve başkasına bir zararı olup olmadığına göre değişmektedir. Eğer yapılan büyü iyi bir niyetle yapılıyorsa ve bu büyü yapıldığında birisi kötü yönde etkilenmiyorsa o büyünün yapılaması aslında olması gereken şeydir. Tıpkı Peygamber efendimizin hadisinde buyurduğu gibi ' Ameller niyetlere göredir'.

EVLİLİK BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Evlilik büyüsü aslında bilindiği gibi büyü türünde yapılan bir ilim değildir ve evlilik büyüsünü bilmeyen bir kişi istese de yapamaz. Öncelikle büyü yapılacak kişinin adı, soyadı, anne adı doğum yeri ve tarihi ve sizin aynı bilgileriniz işlem yapacak medyuma söylenmelidir. Daha sonra medyum havas ilmi ve ledün ilmini kullanarak ikiniz için bir vefk hazırlar. Hazırlanan vefk bir gece bekletilir ve ertesi gün yine tılsımlı sözler söylenerek size gönderilir.

EVLİLİK BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Evlilik büyüsü kişiden kişiye göre değişkenlik gösteren bir büyüdür ama maksimum 50 gün içinde insanlar isteklerine kavuşmaktadır. Ama bazı kişiler 20 25 gün içinde de isteklerine kavuşabilmektedir. Bu vefki hazırlayan medyumun uzman olması ise yapılacak büyünün daha hızlı ve etkili şekilde gerçekleşmesi için şarttır. Güvenilir bir medyumdan yardım alınmadığı takdirde hem siz hem de büyü yapılan kişi olumsuz şekilde etkilenerek ilişkinizi tehlikeye sokarsınız. Güvenilir medyum Orhan AKAY binlerce insanı isteklerine kavuşturacak onların mutlu olmasına vesile olmuş bir medyumdur. Azerbaycan halkı tarafından da sıkça yardımı istenen ve saygı duyulan medyum Orhan AKAY kendine has yöntemler kullanarak elinden geldiği kadar çok insana yardım etmeye çalışmaktadır. Siz de uzman medyum Orhan AKAY'a çalışarak daha mutlu bir hayat yaşamak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.