Sitemize gelen yoğun mesajlardan sonra evde aşk büyüsü yapma işlemi hakkında siz değerli kardeşlerimize bu konuyu anlatma gereği hissettik. Ancak şunu hemen belirtmekte fayda var ki büyü, vefk gibi ilimlerin bilmeyen kişiler tarafından yapılması son derece tehlikeli bir işlemdir. Medyumlar sonradan bu ilimleri öğrenen kişiler değil bilakis bazı yeteneklerle bu dünyaya  gelerek yeteneklerini bu ilimlerle pekiştiren kişilerdir. Büyü yapmak, vefk hazırlamak gibi işlemlerin internetten öğrenilmesi pek mümkün değildir. Zira genel olarak büyülerin nasıl hazırlandığı konusunda siz değerli kardeşlerimize ön fikir oluşması açısından bilgiler vermekteyiz. Ancak bu vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda yapılacak işlemler kişiye yarardan çok zarar getirecektir.

Bu ilimlerin ne kadar bilgi ve tecrübe gerektirdiğini bir örnekle açıklamaya çalışalım. Birisinin hasta olduğunu ve doktora gittiğini düşünelim bu hastanın neye ihtiyacı olduğunu ancak uzman bir doktor bilebilir. En basiti sürekli karın ağrısı olsa bile bunun bir çok sebebi olabilir. Büyüler de bunun gibi herkese aynı şekilde yapılmaz olaylar ve kişiler doğrultusunda yapılacak işlemler belirlenir. Daha sonra diyelim kişinin ameliyat olması gerekiyor bu ameliyatı izlesek bile kendimizin yapması imkansız bir şeydir. Zira doktor o ilimleri öğrenebilmek için yıllarını vermiş ve bu sayede ne yapması gerektiğini öğrenmiştir. Ayrıca bu doktorun gerekli olan bütün malzemeleri de hastanede mevcuttur. Evde aşk büyüsü yapmaya çalışmak tıpkı bu ameliyatı bilgi ve tecrübe sahibi olmadan yetersiz teçhizatla yapmaya çalışmak gibidir. Doktorluktan farkı ise bu ilimlerin okuyarak ya da izleyerek öğrenilemeyecek olmasıdır.

İNTERNET YALANLARI

İnternet üzerinde son zamanlarda insanları sitesine çekmek isteyen bazı insanlar evde aşk büyüsü yapılacağını iddia etmektedir. Bir kaç site de Hüddam isimleri vererek ve çeşitli malzemelerin nasıl kullanılmasını gerektiğini söyleyerek evde büyü yapmayı anlatmaktadır. Ancak bu işlemleri evde denemek en iyi ihtimalle herhangi bir etki göstermemesidir. Zira bazı insanlar bu işlemleri denediği için hayatının geri kalanını çeşitli zorluklarla geçirmek zorunda kalıyor. Medyum Orhan AKAY'dan bu illetten kurtulmak için yardım isteyen insanlar her ne kadar yaptıklarından pişman olsa da bazı hasarlarla yaşamak zorunda kalıyorlar. Tedavisi yapılan insanların sorunu artık ruhani değil beyninde olduğu için maalesef bu sorunu çözmekte çoğu zaman mümkün olmuyor. Siz değerli kardeşlerimizden ricamız evde aşk büyüsü yapılacağını iddia eden insanlara kulak asmamanız. En basit meslekte bile belli bir tecrübe gerekirken çoğu zaman ruhani varlıklardan yardım alınması gereken bu ilimleri denemek mantık işi değildir.