Ankara Etimesgut ilçesinde yaşayan insanlar sıkıntılarından kurtulmak ve daha huzurlu bir hayat yaşamak için uzman bir medyum arayışındadır. Maalesef yaşadığımız çağda bir çok insan ruhsal ve psikolojik olarak sorunlar yaşamakta ve buna çare aramaktadır. Ancak tıp ilmi bu konuda yetersiz kalmakta insanlar ise sorunlarından kurtulmak isterken başka sorunlarda yaşamaktadır. Özellikle anti depresan ilaçların çok fazla tüketilmete başlandığı ülkemizde bu ilaçlarda başka sorunlar yaşanmasına sebep olmaktadır.

Baş ağrısı, mide bulantısı, halsizlik gibi yan etkileri bulunan anti depresan ilaçlar bu yüzden yeterli bir çözüm değildir. Bu sebeplerden dolayı bir çok insan da sorununu çözmek için medyumlardan yardım istemektedir. Bu sayede sorunlarından kurtulan insanlar ise yakınlarına ve sevdiklerine bu çözümü tavsiye etmekte bu yüzden de medyumlardan yardım isteyen insanlar artmaktadır. Bir çok insan sorunlarından kurtulduğu gibi diğer insanların da sorunlarından kurtulmaları için insanlara yardımcı olacak yorumlar da yapmaktadır. Bu yorumlar incelendiği zaman medyumluk ilminin çağımızın bir gerçeği ve Allah'ın bize göndermiş bir ilim olduğunu anlamak zor değildir.

MEDYUMLUK NEDİR

Medyumluk ilmi medyumların kullanmış olduğu ve Allah'ın biz insanların sorunlarımızdan kurtulmamız için gönderdiği ilimdir. Bu ilimler Harut ve Marut isimli iki meleğin yer yüzüne gönderilerek insanlara öğretilmesinden sonra bir çok soruna çare olmuştur. Bir çok toplum bu ilimlerden faydalanmış ve halk huzurlu yaşamıştır. Özellikle savaş, doğa olayları, bereket gibi toplumun genelini ilgilendiren bu durumlarda medyumluk ilmi çok fayda sağlamıştır. Gerek eski Türk boyları gerek Osmanlı'da bir çok devlet adamı bu ilimlerden faydalanmıştır. Özellikle bir çok Osmanlı padişahının kılıcına, gömleğine bakıldığı zaman bu ilimler kullanılarak tılsımlandığı bilinmektedir.

ETiMESGUT MEDYUM

Etimesgut ilçesinde yaşayan insanlar medyum ararken genellikle internet üzerinden yakında olan medyum aramaktadır. En çok Etimesgut medyum, Etimesgut medyumlar, Etimesgut büyü bozma, Etimesgut medyum adresleri, Etimesgut büyücü kelimeleri aranmaktadır. Ancak bu şekilde konuma göre arama yapman yerine internet üzerinden çok daha profesyonel medyumlar bulmak daha faydalıdır. Zira bir medyumun ölçütü mesafe değil ilim ve tecrübesi olmalıdır. Bu şekilde sorunsuz bir şekilde isteklerinize kavuşmuş olursunuz. Zaten size yakın olan medyum gerçekten ilim sahibiyse bu şekilde arama yaparak yine onu bulmanız muhtemeldir.