EŞLER ARASINDAKİ SIKINTILARI GİDERECEK DUA

İnsanlar her ne kadar mutlu olarak evlense de zamanla bu ilişki rutinleşmeye başladığı için veya başka sebeplerden dolayı eşler arasında sıkıntılar başlar. Burada kişiler birbirine anlayışlı davranmak yerine birbirlerinin zıttına gittiği sürece maalesef bu ilişki çok uzun sürmeyecektir. Medyumlara bağlama büyüsü, aşk büyüsü gibi nedenlerden başvuran insanların geneli sevdiği halde alttan almak istemeyen insanlarıdır. Mesela bir ilişkide en çok dert yakınılan konulardan birisi de halk arasında ipleri karşı tarafa vermemek için alttan almamaktır. Her ne kadar ilişkiler başlarda çok güzel olsa da zamanla kişiler birbirlerini sevse dahi çeşitli problemler yaşanmaktadır. İlk problemler bazen 1 yıl sonra bazen daha erken bazen de daha geç başlamaktadır. Ama sorun genel olarak eşlerin birbirini anlamak istememesi ve ilişkideki baskın taraf olmak ihtiyacı hissedildiği için yaşanmaktadır. Haliyle kişiler bu gibi durumlardan dolayı  birbirinden giderek soğumakta ve sevgilerini belli etmek yerine onu köreltmektedir.

SIKINTILARA ŞİFA OLAN DUA

Eğer sizde yukarıda anlatılan durumları yaşıyor ama aynı zamanda eşinizi ya da sevgilinizi hala seviyorsanız bu duayı etmelisiniz. Ancak dua ederken samimi ve içten olmalı duaya başlamadan ruhen ve beden olarak temizlenmelisiniz. Abdest alındıktan sonra 3 İhlas 1 Fatiha okumalı ve 2 rekat namaz kılınması gerekir. Son olarak aşağıda bulunan dua okunmalı ve kişinin maddi durumu iyiyse ihtiyaç sahibi birisine sadaka vermeli ya da aç bir insanı doyurmalıdır.

EŞLER ARASINDAKİ SIKINTILARI GİDERECEK DUA

DUA OKUNDUKTAN SONRA NE YAPILMALI

Yukarıda anlatılan işlemler gerçekleştirildikten sonra bazı konulara da dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle bu dua edildikten sonra eşinize ters davranmak yerine daha ılımlı davranmalısınız. Eğer eşiniz hala inat ediyor ya da kendi üstünlüğünü kurmaya çalışırsa onu tasdik etmeyin ama cevapta vermeyin. Bu süre içerisinde inadı devam ediyorsa elinizden geldiği kadar bu duayı okumaya devam edin.

DUA NE ZAMAN FAYDASINI GÖSTERİR

Duaların ne zaman kabul edileceği yalnızca Allah-u Teala tarafından bilinir ama şunu unutmamak gerekir ki dua her zaman gerçekleşecek diye bir şey yoktur. Siz elinizden geleni yapın duayı tekrar okuyun gerekirse bir medyumdan yardım talep edin ancak ümitsizliğe kapılmayın. Allah duaları kabul edendir ve hiç bir derdi de dermansız yaratmamıştır. Kişinin niyeti temiz olduktan sonra Allah'ın da izniyle amacınıza bir şekilde ulaşacaksınız.