Eskişehir ilimizde yaklaşık olarak 870 bin civarında insan yaşamaktadır ve isteklerine ulaşmak için medyum arayan bir çok insan vardır. Eskişehir ilinde bağlama büyüsü, nazardan korunma, canbar büyüsü medyumlardan en çok istenen işlemlerdir. Aramalar da genel itibariyle en çok Eskişehir medyum, odunpazarı medyum, tepebaşı medyum, Sivrihisar medyum, Çifteler medyum kelimeleri aranmaktadır. Ama bu aramalar genelde en yakın medyumu bulmanızı sağlamadığı gibi zaten buna gerek yoktur. Ben ve diğer medyumlar kargo aracılığıyla sizlere elinden geldiği kadar yardımcı olmaktadır. Zaten yakınınızda bulunan medyum artı olarak ek bir fayda sağlamadığı gibi bazı durumlarda zararları da olabilir.

Özellikle Türkiye üzerinde bu ilme yıllarını vermiş medyumlar varken sırf yakın diye kişinin kendisini sınırlandırması trajik bir durumdur aslında. Medyumun yapacağı işlem her nerede olursa olsun mesafelerle değil öğrendiği ilimle alakalıdır. Toplumun medyum yakınsa yapacağı işlem daha etkili olur ön yargısı ise temelsiz ve hiç bir dayanağı olmayan bir düşüncedir. Bu yüzden konum bazlı aramalar yapmak yerine daha tecrübeli ve bu ilimi yıllarca yapan medyumlardan destek almanız isteklerinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Zaten tavsiye ettiğimiz şekilde medyum ararsanız yakın olan medyum iyiyse yine onu bulmanız olası bir durumdur ve o medyuma güvenmeniz daha kolay olur. Güven konusu ise medyumun yapacağı işleme doğrudan etki eden ve  etkisinin daha tesirli olmasını sağlayan bir konudur.

GÜVENİN ÖNEMİ

Bir medyumla çalışmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle o medyuma güven duymanız son derece önemli bir konudur. Eğer bir medyuma güvensizlik hissederseniz o medyumla hiç çalışmamanız daha iyi bir durumdur. Öyle ki medyumlara inanmıyorsanız bir deneyeyim ne olacak sanki gibi bir düşünceye sahipseniz kesinlikle medyumlardan yardım istememenizi tavsiye ederiz. Çünkü güvensizlik negatif enerji yayar ve medyum ilminde başarılı birisi de olsa sizin için yapacağı işlem çok etkili olmayacaktır. Yani bu düşünce tarzına sahip birisi haklı çıkacaktır ama bu medyumun yaptığı işlemden dolayı değil kişinin yapılan işleme negatif enerji gönderdiği içindir. Bu yüzden bir medyumla çalışmak isterseniz öncelikle o medyuma güven duymanız gerekmektedir, eğer güven duymuyorsanız o medyumla hiç çalışmamanız daha iyidir.