Edirne ilimizde yaklaşık olarak 410 bin civarında insan yaşamaktadır ve isteklerine kavuşmak isteyen insanlar uzman bir medyum aramaktadır. İnternet üzerinden yapılan aramalarda ise genellikle Edirne medyum, Keşan medyum, Uzunköprü medyum, İpsala medyum kelimeleri kullanılmaktadır. Oysa Türkiye içinde çok daha bilgili ve tecrübeli medyumlar bulmak isteklerinize kavuşmanızı o kadar hızlandıracaktır. Zaten konumun yakın veya uzak olması yapılan işlem bakımından herhangi bir önem teşkil etmemektedir. Tabi ki halk arasında medyumun yakın olduğunda yapılan işlemin daha etkili olacağı gibi asılsız bir ön yargı mevcuttur. Ama bu sadece kulaktan duyma herhangi bir dayanağı olmayan bir ön yargıdır ve hiç bir medyum bunun aksini söylemez.

Zaten Edirne medyum, Keşan medyum gibi aramalar yapıldığı zaman çıkan sonuçlar her zamana o bölgede olan medyumları bulmanızı sağlamaz. Bir çok medyum kargo yardımıyla sizlere yardımcı olmaktadır. Zaten burada önemli olan isteklerinize kavuşmak ise konumunuzun hiç bir önemi yok. Yapmanız gereken şey ise güvenilir ve tecrübeli bir medyum bulmak. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli konu ise bir medyumla çalışmak istiyorsanız ona güvenmeniz isteklerinize kavuşmanız için çok önemlidir. Medyuma güvenilir bir gözle değilde aman inanmıyorum da bir deneyelim gibi bir gözle bakarsanız isteklerinizin gerçekleşmesi çok daha zor olacaktır.

SABRIN SONU SELAMET

Eğer bir medyum size kesin bir tarih veriyorsa o medyumdan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Özellikle son zamanlar da çıkan 4 günde kesin sonuç aşk büyüsü, evlilik büyüsü, 6 günde kesin sonuç bağlama büyüsü gibi boş vaatler veren medyumlardan uzak durunuz. Hiç bir medyum size kesin bir tarih vermez medyum sizin isteklerinize ulaşmanıza yardımcı olan bir aracıdır asıl isteklerinize kavuşturan ise Allah'tır (cc) . Ve Allah (cc) acele edenleri sevmez o sabredenlerle beraberdir bu yüzden ne kadar sabırsız davranırsanız yapılan işlemin etkisi de o derece de azalacaktır. Medyumlar size bir tarih verebilir tabi ki ama bu kesin bir tarih değil medyumun tecrübelerinden edindiği tahmini tarihlerdir. Bu yüzden isteklerinize kavuşmak için güven ve sabır konularına dikkat etmeniz isteklerinizin çok daha etkili olması için çok önemli bir konudur.