Düzce ilimizde yaşayan insanlar çeşitli nedenlerden dolayı medyum Orhan AKAY'dan yardım alarak daha huzurlu ve mutlu bir hayat yaşamaktadır. Bir çok insanı isteklerine kavuşturan medyum Orhan AKAY bu sayede insanların sevgi ve saygısını kazanmış uzman bir medyumdur. Özellikle Doğu ve Güney Doğuda bulunan illerimizi yıllarca gezen medyum Orhan AKAY bu ilimler hakkında çeşitli araştırmalar yapmış ve kendine has yöntemler geliştirmiştir. Bu yöntemleri belirleyen faktörler genel olarak yapılan işlem nasıl daha etkili ve daha kısa sürede gerçekleşebilir olmuştur. Bugün kullandığı yöntemlerin başarısından dolayı ise milletvekilleri, avukatlar, sanatçılar gibi her meslekten insan medyum Orhan AKAY'dan yardım istemektedir. Orhan AKAY bu konularda gizliliğe çok önem verdiği için hiç bir zaman ne pahasına olursa olsun bu isimleri kullanmamıştır.

Düzce ilimizde en çok istenen büyüler ise genel olarak evlilik büyüsü, bağlama büyüsü, kısmet açma büyüsü ve zengin olma büyüsü istenmektedir. Düzce'de medyum arayan insanlar ise arama yaparken genellikle. Düzce medyum, Düzce büyü yapan hoca, Düzce büyü bozan hoca, Düzce güvenilir medyum, Düzce cinci hoca kelimelerini kullanmaktadır. Bu tür aramalar yerine ise bu ilimler konusunda profesyonel bir medyum aramak daha faydalı sonuçlar verecektir. Özellikle uzman medyum, güvenilir medyum, profesyonel medyum kelimeleri ile yapılan aramalar araştırmalara göre daha olumlu sonuçlar vermektedir.

MEDYUM ARARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR

Özellikle internet üzerinden bulduğunuz bir medyumu araştırmanız daha faydalı olacaktır. Zira bu ilmin değerinin anlaşılmasıyla bu ilimden anlamayan insanlarda artık medyum olduğunu iddia etmektedir. Bu tür duygu istismarcısı insanlar yüzünden ise isteklerine kavuşmak isteyen insanların mağdur olmaktadır. Bu yüzden bir medyumla çalışmaya başlamadan önce bir ön araştırma yapmak bu tür olumsuzlukların önüne geçecektir. Öncelikle bilinmelidir ki hiç bir medyum kibirli olmamalıdır bu yüzden kendini en iyi büyü yapan türünde öven insanlara güvenilmemelidir. Tabi ki medyumun yaptığı işlemleri anlatması normaldir ama kendini en iyi gören medyum olduğunu iddia etmesi kibrinden dolayıdır.

Diğer bir konu şu kadar günde kesin etki, şu kadar zamanda yüzde yüz garanti gibi vaatler sunan kişilerdir . Bunun sebebi ise medyum kişinin isteklerinin Allah tarafından kabul edilmesine bir aracıdır. Medyum bu yönden önemli bir aracıdır ancak kesin süre vermesi asla söz konusu değildir. Zira istekleri gerçekleştiren Allah'tan başkası değildir bu yüzden de zamanı kişiler belirleyemez. Medyumlar size tecrübelerine dayanarak tahmini bir süre verebilir bu daha erken veya daha geç olabilir ama zaman yönünden bir kesinlik mümkün değildir.