Domuz yağı büyüsü güçlü etkisinden dolayı insanlar tarafından sıkça istenen ve evli veya sevgili olan insanları ayırmak için yapılan kara büyülerdendir. Eski zamanlardan beri kişileri ayırmak isteyen insanların en çok başvurduğu bu büyü halen çoğu ülkede kullanılmaktadır. Toplumumuz da domuz yağı kullanılmasından dolayı pis, kirli gibi manalara denk gelen necis büyü diye de bilinmektedir. Yapım amacı itibariyle insanların evliliğini bitirdiği veya sevgili olanları ayırdığı için yuva yıkan büyü diye de adlandırılır. Ancak belirtmekte fayda var ki bu büyü genellikle birbirini çok seven insanları ayırmak için tercih edilen bir büyüdür.

Evlilik toplumumuzun hemen her kesiminde önemli bir aile kurumu olduğu için önemli bir yere sahiptir ve mutlak bir şekilde korunması gerekir. Bu bakımdan bu gibi büyülerden şüphelenildiği vakit uzman bir medyuma başvurmak en iyi seçenektir. Zira büyü tam etkisini gösterdiği zaman büyüyü bozmak hem çok daha zor olacaktır hem de bu süre içerisinde kişiler birbirinden nefret etme derecesine gelecektir.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Domuz yağı büyüsü nasıl yapılır bu konuda insanların en çok merak ettiği konulardan birisidir. Domuz yağı büyüsünü yapabilmek için domuz yağına ihtiyaç vardır bu günümüzde rahatlıkla bulunabilse de eski zaman da İslam ülkelerinde bulunması çok zordu. Domuz yağı bulunduktan sonra içerisine çeşitli baharatlar katılarak karıştırılır ve bu esnada tılsımlı sözler söylenir. Daha sonra domuz yağı demlenme sürecine bırakılır ve belli aralıklarla tılsımlı sözler söylenerek tekrar karıştırılır. Son aşama ise ayrılması istenen kişilerin geçeceği bir kapının üzerine bu yağ sürülür. Ancak domuz yağı hem leke bırakacağı hem de çok kötü kokacağı için bir kaç damla sürülmesi yeterli olacaktır. Daha sonra ayrılması istenen kişiler bu kapıdan bir şekilde geçirilir.

DOMUZ YAĞI BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Domuz yağı büyüsü kapıya sürüldükten sonra ve  kişiler kapıdan geçirildikten sonra yavaşça ve günden güne etkisini daha fazla göstermeye başlar. Kişiler o günden sonra birbirlerine karşı olan duygularını sorgulamaya başlar ve gittikçe birbirlerinden huzursuz olmaya başlarlar. Bu huzursuzluk tartışmaya ve kavga etmeye kadar devam eder ve sonunda kişiler birbirinden nefret etme derecesine gelerek birbirlerinden ayrılırlar.