Ağız Kilitleme büyüsü veya dil bağlama büyüsü arkanızdan dedikodunu yapan ve evinizde huzursuzluk olmasını sağlayanlara karşı yapılan bir büyüdür.

DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ NE İÇİN YAPILIR

Özellikle kayın validesinin arkasından konuşmasını ve evinde huzursuzluk olmamasını isteyen kadınlar tarafından

Eşleri tarafından kırıcı sözlere maruz kalan ve bu yüzden evinin içinde huzursuzluk olan eşler tarafından

Ebeveynleri tarafından rahatsız edilmekten sıkılan veya kırıcı sözlere veya baskıya maruz kalan genç erkek ve kızlar tarafından

Mahallede, iş yerinde veya akrabalar tarafından arkasından konuşulan insanlar tarafından sıklıkla istenmektedir. Bunun dışında da çeşitli sebeplerden için bu büyüyü yaptırmak isteyenler olsa da en çok bu nedenlerden dolayı istenmektedir. Yapılışı itibarı ile yapılan kişilere bir zararı dokunmayacağı gibi yaptıran kişiler içinde bir zararı yoktur. Önemli olan bu büyüyü bilen ve tecrübeli bir medyumun yapması gerekmektedir. Bu büyü anlamayan kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığında ise daha çok kötü sonuç doğuracak ve hem yapılan kişiye hem yapan kişiye zararı dokunacaktır. Ağız kilitleme büyüsü çok etkili bir büyüdür ve hem kişilere zarar vermemesi hem de etkisi bakımından oldukça sık istenen büyülerdendir.

AĞIZ KİLİTLEME BÜYÜSÜ NE KADAR SÜREDE ETKİ EDER

Ağız kilitleme dil bağlama büyüsü genellikle 7 - 8 günde tam etkisini göstermeye başlar ama bu bazı istisna durumlarda daha uzun sürede de etki edebilir. Özellikle uzman bir medyum tarafından yapıldığı takdirde etkisini daha kısa sürede gösterecektir.

AĞIZ KİLİTLEME BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Ağız kilitleme dil bağlama büyüsü zararsız büyüler sınıfına dahil bir büyüdür bu yüzden yapılması kişilere zarar vermediği için günah değildir. Ama bazı istisnai durumlarda insanlardan tarafından sevmedikleri insanları susturmak ve ruhsal bunalıma girmelerini sağlamak için de yaptıran kişiler mevcuttur. Bu yüzden genel olarak günah olmayan bir büyü olarak geçse de yine ne niyetle yapıldığına bağlıdır. Ancak bazı istisnai durumlar da vardır. Mesela her ne kadar kötülük için yapılmasa da yanlış kişiler tarafından yapılmaya çalışılırsa işlem kişiler için kötü sonuçlanacaktır. Bu yüzden de kişinin hem kendisi hem de çevresi bazı kötülüklere maruz kalabilecektir. Yani büyü için uzman bir medyumdan yardım alınması buna benzer çeşitli sorunların önüne geçecektir.