Denizli ilimizde yaklaşık olarak 560 bin civarında insan yaşamaktadır ve isteklerine kavuşmak isteyen insanlar için en büyük çare medyumlar olmaktadır. Denizli'de ikamet eden insanlar genel olarak denizli medyum, pamukkale medyum, merkezefendi medyum, Çivril medyum, Acıpayam medyum kelimeleri ile arama yapmaktadırlar. Konum bazlı aramalar yapmak ise genel olarak isteklerimize ulaşmamızı engelleyen durumlardan birisidir.  Çok daha bilgi ve tecrübe sahibi medyumlarla çalışmak varken konum bazlı arama yapmak maalesef çok akıllıca bir sonuç vermeyecektir. Eğer medyumun yapacağı işlemin uzak olduğunda etki etmeyeceğini düşünüyorsanız asla böyle bir durum söz konusu değildir. Medyumluk ilminde isteklerine ulaşmak için güvenilir medyumlarla çalışmak hem yapılan işlemin süresinin kısaltılması hem de etkisinin daha tesirli olması bakımından çok önemlidir. Bu yüzden konum bazlı arama yapmak yerine güvenilir ve tecrübeli medyumlarla çalışmak isteklerinize daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır.

Peki güvenilir medyum bulmak için ne yapmanız gerekiyor? Bu sorunun net bir cevabı yok aslında ama bazı yöntemler denemek güvenilir medyum bulmanıza yardımcı olacaktır. Öncelikle aranılan kelimeler biraz daha açıklayıcı olmalıdır güvenilir medyum, profesyonel medyum vs gibi daha sonra bulunan medyumlar hakkında yapılan yorumları incelemekte o medyum hakkında biraz daha bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Tüm bu işlemler biraz vaktinizi alacak gibi görünse de isteklerinize kavuşmanız için en ideal yol budur.

MEDYUMLAR GÜVENİLİR Mİ?

Türk tarihimizde büyü her zaman önemli bir yere sahiptir. Özellikle Şamanist Türk tarihinde büyü sıkça kullanılır ve yararı görülürdü. Komutanlardan halka kadar herkesin büyüler yardımıyla çeşitli dertlerinden kurtulurdu. Savaş öncesi şamanlar ayinler eşliğinde savaşın kazanılması için büyüler yapar, kurbanlar keserlerdi. Osmanlı zamanında yine alimler tarafından korunma, savaş kazanma gibi olaylar için büyülerden yardım alınırdı. Şimdiki zaman da ise büyüler devlet adamları, bilim insanları gibi kesimler tarafından reddiliyor olsa da yine insanlar sıkça medyumlardan bu konuda yardım almaktadır. Ve medyumlardan yardım alarak isteklerine ulaşan insanlar olduğu halde reddedilirken herhangi bir kanıt gösterilemiyor. Yani medyumların güvenilir olduğunu ve sizi isteklerinize ulaştıracağınızı yapılan yorumlardan veya çevrenizde medyumlarla çalışmış insanlardan öğrenmeniz mümkündür. Zaten bir medyumdan yardım istemeye karar verdiğiniz de ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.