Çorap büyüsü iki uçlu yapılan ve kişiye bolluk bereket getireceği gibi aksi yapıldığında kişinin hayatında başarısızlıklar yaşamasını sağlayan bir büyüdür. Ülkemizde her iki yöndeki amaç içinde sıklıkla uygulanan bir büyü olduğu için medyumlar tarafından sıklıkla yapılmaktadır. Daha çok kişilere zarar vermek amacıyla istenen çorap büyüsünü uygulamak biraz karışıktır. Basit gibi görünen ama yapılacak ufak bir yanlışla bir çok sorunun yaşanmasına sebep olacak bir büyüdür. Uzman bir medyum tarafından yapıldığı zaman oldukça etkili çorap büyüsünün bilmeyen kişiler tarafından denenmemesi gerekmektedir. Zira çorap büyüsü bozma çok zor yapılan bir işlem olduğu gibi bir çok medyum bu işlemi yapmaktan kaçınmaktadır. Bunun sebebi ise çorap büyüsünü bozmak için cinlerden yardım alınmasından dolayıdır. Ancak bu cinler medyum ya da hocanın kendi cinlerinden istisna kötü cinlerdir. Büyü bozma aşamasında bu cinlerle iletişime geçilmesi ve onlara üstünlüğünüzü göstermek gerekmektedir. Bu sayede cinler sizden korktuğu için isteklerinizi yapacak ve büyü bozma işleminde kişiye yardımcı olacaktır. Ancak cinlere üstünlüğünüzü kanıtlayamadığınız zaman ciddi hasarlar alma ihtimali çok daha yüksektir. Bu yüzden de bir çok medyum çorap bozma büyüsü yapmaktan kaçınmaktadır. Her ne kadar medyum Orhan AKAY bu işlemi yapsa da bu tür sorunlarla karşılaşmamak için en başta uzman bir medyumdan yardım almak çok daha doğru olacaktır.

ÇORAP BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Çorap büyüsünü tek bir şekilde anlatmak doğru olmayacaktır zira çok amaçlı yapılan bir büyü olduğu için işlemde değişiklikler olacaktır. Kişinin niyeti ne yöndeyse medyum gerekli bakımları yaptıktan sonra ona göre bir işlem belirleyecek ve yapacaktır. Malzemeler ve işlem değişiklik göstereceği gibi değişmeyen tek malzeme çoraptır. Bu büyü adından da anlaşılacağı üzere çorap üzerine yapılan bir büyüdür ve niyete göre diğer malzemeler ve yapılış şekli değişiklik gösterecektir. Burada işlem yapılacak çorap ise büyü yapılacak kişinin daha önceden gitmiş olduğu bir çorap olmalıdır. Kişi çorabı ne kadar uzun süre giymişse yapılacak büyünün etkiside aynı şekilde daha güçlü olacaktır.

ÇORAP BÜYÜSÜNÜN ETKİ SÜRESİ

Çorap büyüsünün etki süresi genel olarak 3 ile 4 hafta içerisinde olduğu gibi bu süre değişkenlik göstermektedir. Yani kesinlikle şu günde etkisini gösterecek demek son derece yanlış olacaktır. Genel olarak büyülerin kişilere etki etmesi her zaman değişiklikler gösterebilmektedir bu yüzden söylenilen süre kesin olarak kabul edilmemeli ve ortalama bir süre olduğu bilinmelidir.