Cinler insanlara musallat olduğu zaman çeşitli yollarla insanlara görünmekte ve hatta bazıları insanın bedeninde bir yerde saklanmaktadır. Bu yazımızda cinler insanların bedeninde en çok nereye saklanır nasıl musallat olur konularını anlatacağız.

CiNLER İNSAN VÜCUDUNDA NERELERE MUSALLAT OLUR

Cinler genellikle bir insana musallat olduğu zaman kişinin kasıklarında saklanmaktadır. Bunun dışında en çok insanın ensesinde, diz kapaklarının alt taraflarında, sol kolun altında saklanırlar. Bedenine girdiği kişinin halsizleşmesini, ateşlenmesini, sol kolun uyuşuk olmasına sebep olurlar. Özellikle sabah kişinin kolunda bir ağrı veya uyuşukluk söz konusuysa bunun sebebi büyük ihtimalle vücudunda gizlenen cinlerden dolayıdır. Cinnilerin kişinin sol tarafında gizlenmesinin bilinen en büyük sebebi ise kalbin solda olması ve bu şekilde kişinin kalbine zarar vermeyi amaçlamasından dolayıdır. Bu yöntemle hem kişiye zarar verir hem kişinin dini ibadetlerden uzaklaşmasını sağlar hem de sapıkça düşünceler beslemesi için sürekli vesvese verirler.

Özellikle sabahları geç uyanma, ibadetlerde uyuşukluk ve vesvese , abdest alırken sürekli olarak dini sorgulama mevcutsa o kişide cin musallatı vardır. Gece geç vakitte uyanmak, sürekli huzursuzluk, ani sinirlenmeler, düşüncelerin sürekli olarak değişim göstermesi gibi olaylar da bu yüzdendir.  Cinler bu şekilde insanı yavaş yavaş dini ritüellerden uzaklaştırır ve kişinin bedenini zayıf düşürerek o bedene sahip olmaya çalışır.

RÜYA YOLUYLA İNSANA MUSALLAT OLMALARI

Yukarı da anlattığımız konu daha çok cinlerin kişinin bedenine girmeyi başardıktan sonra gerçekleştirdikleri belirtilerdir. Bazı cinniler ise genellikle insanların rüyasında musallat olur ve kişiyi bu şekilde zayıf düşürmeye çalışırlar. Rüyada en çok yılan tarafından kovalanmak, akreplerle çevrili bir yerde kalmak, hamam böcekleri dolu bir odanın ortasında kalmak gibi şeyleri gösterirler. Karanlık bir yerde takip edildiğini, izlendiğini düşünmek, yüksek bir yerden düşmek gibi şeyler de rüyalarda en çok cin musallat olan kişiye gösterilen belirtilerdendir. Bu şekilde kişiyi zihin ve beden olarak yıpratan cinler daha sonra o kişinin vücuduna musallat olmaya çalışır. Özellikle kişi umutsuz ve üzgün ise bu kötülük yapmak isteyen cinler için çok iyi bir fırsattır.

Aşırı heyecan durumları da aynı şekilde bu cinlerin en bekledikleri anlardır çok üzgün olmanın yanında aşırı sevinçli olmakta bu cinnilerin işine gelmektedir. Kişiye kötülük yapmaya çalışan bu cinlerin en büyük özellikleri ise çok sabırlı ve inatçı olmalarıdır. Her ne kadar kısa vadede Ayet-el Kürsi okumak onları engeller de uzun vadede bunu da aşacaklardır. Sizde de yukarıda anlatılan belirtiler mevcutsa en kısa zamanda bir medyuma danışmanız da fayda var. Medyum ararken ise güvenilir medyum ve gerçek medyum gibi kelimeler kullanmanız daha faydalı olacaktır.