Cinler ateşten yaratıldığı gibi aynı zamanda kütlesel bir ağırlığı olmayan varlıklardır bu yüzden de hemen her kılığa bürünebilmeleri çok kolaydır. Cinlerin bu dünyada kılığına bürünmeye izni olmadıkları insanlar sadece peygamberlerdir. Diğer her türlü canlının kılığına bürünmeleri ise olasıdır. Cinlerin dünyada en çok kılığına büründükleri canlılar ise hayvanlardır. Hayvanların kılığına bürünmelerinin sebebi ise hem daha kolay olması hemde daha az dikkat çekmesidir. En çok çekindikleri hayvan ise köpeklerdir.

CİNLER NEDEN KÖPEKLERDEN ÇEKİNİR

Cinlerin köpeklerden çekinmesinin en büyük sebebi köpeklerin cinlerin varlıklarını hissetmesi ve onları görmesinden dolayıdır. Köpekler renk körüdür ama hızlı hareket eden cisimleri ve bizim göremediğimiz şeyleri özellikle bazı cinleri görebilirler. Bu yüzden köpeklerin bazen delirmiş gibi havlamasına şahit oluruz ve anlam veremeyiz. Böyle zamanlarda köpeklerin anlamsız yere havlamasına şahit olursanız ve tenha bir yerde iseniz bilin ki yalnız değilsiniz. Bu durumda yapmanız gereken en iyi şey ise Ayetel Kursi okumak ve Allah’tan ( cc ) yardım istemektir.

EN FAZLA HANGİ HAYVANLARIN KILIĞINA BÜRÜNÜRLER?

Köpeklerin en sevmediği hayvan olarak bildiğimiz kediler bu sıranın en üstünde yer alır. Hem kedilerin kılığına bürünmeleri daha kolaydır hem de hemen her yerde bu sayede dikkat çekmeden dolaşabilirler. Daha bir çok hayvanın kılığına da bürünebilirler bunlardan en çok kılığına büründükleri hayvanlar ise; -Kedi -Yılan -Karga -Akrep -Keçi -Çiyandır.

ÖNEMLİ BİR HATIRLATMA

Cinler her ne kadar kılık değiştirme konusunda usta olsalar da boyut değiştirmek onlar içinde oldukça zordur. Yani metafizik alemden fiziki aleme diğer bir deyişle kendi boyutlarından bizim boyutumuza geçmek onlar içinde zordur. İsimleri anılmış ise, aşırı korku hissetmişlerse veya büyü yoluyla bizim dünyamıza geçiş yapmışlarsa bu sebepler istisnadır. Bu durumlar da dünyamıza geçiş yapmaları daha kolaydır.

CİNLERİN BİZİM BOYUTUMUZDA KALMA SÜRELERİ

Cinler bir büyü olmadan veya medyumla iletişime geçmeden bizim dünyamızda uzun süre kalamazlar. Belli bir süre sonra kendi boyutlarına geçmeleri gerekir. Eğer bu zaman dolduktan sonra kendi boyutlarına geçmezlerse sonucu ya çok acı çekerler yada ölürler. Cinler hakkında detaylı bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz.