Ceviz büyüsü eski zamanlardan beri genellikle aşık etme, kendine bağlama gibi amaçlar için yapılan etkisi oldukça kuvvetli büyülerden birisidir. Ülkemizde çok tercih edilen bir büyü olmasa da kuvvetli etkisinden dolayı bazı ülkelerde hala yaygınca yapılmaktadır. Bu büyüye maruz kalan kişinin gözü yaptıran kişiden başkasını hiç bir şekilde görmez. İş olsun, aile olsun hatta evliyse eşi veya çocukları olsun bunların hiçbiri gözünde değildir ve yalnızca büyü yaptıran kişiye bağlılık duyar. Tercih edilmesi durumunda yaptıran kişi çok iyi düşünmelidir zira aşırı bir sevgiye maruz kalacaktır ve bu da her zaman tercih edilen bir durum değildir. Ülkemizde çok fazla talep görmemesinin en büyük nedenlerinden birisi de bu güçlü etkisinden kaynaklanmaktadır.

CEVİZ BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Ceviz büyüsü nasıl yapılır sorusu insanlar tarafından en çok merak edilen birisidir. Öncelikle bu büyüyü yapabilmek için yaptıran kişinin ve yapılacak kişinin isimleri adedince ceviz gerekmektedir. Cevizlerin içleri dolu ve kuru ceviz olması gerekmektedir. Daha sonra bu cevizler ortadan ikiye ayrılarak içleri tamamen temizlenir ve ceviz içleri bir kavanoza koyulur. İçleri temizlenen ceviz kabukları isimlere göre 2 kısma ayrılır ve yakılır. Burada dikkat edilmesi gereken detay ceviz kabuklarının külleri alınacak şekilde yakılması gerekmektedir. Yakma işlemi sırasında tılsımlı sözler söylenir. En son olarak kül olan ceviz kabukları kavanoz içinde bulunan ceviz içlerine karıştırılırak tılsımlı sözler okunarak iyice dövülür. Bu kavanozdaki küller ve içler birbirine iyice harmanlandıktan 5 gün muhafaza edilir. 5. gün sonunda kavanozdakiler temiz bir beze sarılarak kimsenin bulamayacağı bir yere tılsımlı sözler söylenerek gömülür.

CEVİZ BÜYÜSÜ KAÇ GÜNDE ETKİ EDER

Ceviz büyüsü kaç günde etki eder sorusu yine bu konuda en çok merak edilen konulardan birisidir. Toprağa gömme işleminden itibaren ceviz büyüsü etkisini göstermeye başlayacaktır. Tam etkisini göstermesi ise genellikle 3 4 haftayı bulabilmektir.

CEVİZ BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Ceviz büyüsünü hazırlatmak için uzman bir medyumdan yardım alınması en garantili sonuçları almanızı sağlayacaktır. Kişilerin isteği dahilinde ceviz büyüsü yapan medyum Orhan AKAY bu ilimler konusunda yıllarca insanlara yardımcı olmaktadır.