Çevirgel duası bir insanın evine ve ailesine dönmesi için yapılan bir duadır ancak aynı zaman da evde huzur, mutluluk olması içinde yapılabilmektedir. Çevirgel duası yaptırmak için uzman bir medyumdan yardım alınması en faydalı seçenek olacaktır. Zira internet üzerinde bu duayla ilgili aramalar yapıldığı zaman yararı olmayacağı gibi kafa karışıklığına sebep olacaktır. Çünkü Çevirgel duası her zaman aynı dualar okunarak yapılmamalıdır. Her işleme göre uzman kişinin görüşü dahilinde farklı dualar yazılmalı ve okunmalıdır.

DUA EDİLİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN HUSUSLAR

Dua edilmeden önce bazı hususlara dikkat etmek Allah'ın izniyle duanın daha erken etkisini göstermesini sağlayacaktır. Öncelikle Allah'ın isimleri yani Esmaül Hüsna olmadan edilen bir duanın gerçekleşmesi çok zordur. Yine aynı şekilde Kuran-ı Kerim'de bulunan sure ve ayetler olmadan edilen duada eksik kalacaktır. Daha sonra niyet ederek dua etmeye başlamak ve bu duayı cuma günü etmek çok daha faydalı olacaktır.

ÇEVİRGEL DUASI YAZAN MEDYUM

Çevirgel duası uzman bir medyumdan yardım alınarak yazdırıldığı zaman etkisini gösterecektir. Burada şu hususa dikkat çekmek gerekir ki dualar aslında Allah ile kul arasındadır. Ancak direkt olarak Allah'ım ben şunu istiyorum gibi bir duada şüphesiz lakayt bir isteme şekli olacaktır. Allah tabiki dualarımızı kabul edendir ancak bunun için de belli kurallara riayet ederek istediğimiz şeyin ne kadar önemli olduğunu göstermemiz gerekmektedir.

Çevirgel duası alenen edilecek bir dua değildir uzman medyum her kişiye farklı olarak bir dua yazacak ve belli bir şekilde okunmasını isteyecektir. Bazen yatmadan önce, bazen akşam saatlerinde, bazen seher vakitlerinde kişinin istediğine göre bir zaman ve okunma şekli belirleyerek kişiye yardımcı olacaktır. Burada medyumun dedikleri ne kadar dikkatli yapılırsa duanın gerçekleşmesi o kadar güçlü olacaktır. Bundan sonra Allah'ın da izniyle kişi en kısa sürede isteklerine kavuşacaktır.

ÇEVİRGEL DUASI NASIL OKUNUR

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Çevirgel duası herkes için aynı şekilde hazırlanan bir dua değildir. İstekleriniz dahilinde yazılan duanın okunması gereken vakit ve şekli medyum tarafından belirlenir. Medyum size hangi gün, hangi saat ve nasıl okunması gerektiğini sizinle konuştuktan sonra belirleyecektir.