İstanbul Çekmeköy ilçesinde yaşayan insanlar kendine has yöntemleriyle binlerce kişiye yardım eden uzman medyum Orhan AKAY'ı tercih etmektedir. Medyum Orhan AKAY Türkiye'de ve yurt dışında yaşayan insanları isteklerine kavuşturmasıyla ün kazanmış güvenilir bir medyumdur. Milletvekili, avukat, iş adamı gibi çeşitli mesleklerden bir çok kişiye de yardım eden Orhan AKAY ünlü simalar tarafından ziyaret edilmektedir. Bir çok ünlü isim kendisini ziyaret ederek ve telefonda görüşerek yardımını istemiş ve isteklerine kavuşmuştur. Ama gizliliğe çok önem verdiği için hiç bir zaman insanları ifşa ederek pirim yapmamış ve bu isimleri paylaşmamıştır. Çekmeköy'de yaşayan insanlar da çeşitli sebeplerden dolayı kendisine başvurmakta ve sayılı olan ömrümüz de daha huzurlu yaşamak istemektedirler.

Orhan AKAY'a başvuran insanlar daha mutlu olsa da çoğu insan yanlış aramalar sonucu güvenilir bir medyum bulamamaktadır. Bunun en büyük sebeplerinden birisi ise konum bazında yapılan aramalar yüzündendir. Çekmeköyde en çok aranan kelimeler Çekmeköy medyum, Çekmeköy büyü yapan hoca, Çekmeköy büyü bozan hoca, Çekmeköy medyum adresleri, Çekmeköy cinci hoca kelimeleridir. Bu tür aramalar yapmak yerine uzman, güvenilir, tecrübeli medyum aramak daha faydalı sonuçlar verecektir. Böylece hem sözde medyumlara pirim vermemiş olacaksınız hem de isteklerinize sorunsuz bir şekilde kavuşmuş olacaksınız.

İYİ BİR MEDYUM NASIL OLMALIDIR

İyi bir medyum öncelikle gizliliğe önem vermeli ve insanları en kısa sürede en etkili şekilde isteklerine ulaştırmalıdır. Özellikle insanlara gerçekleştirmesi elinde olmayan şeyler için boş vaatler vermemelidir. Son zamanlarda şu kadar günde kesin etki vaadi veren kişiler türemiştir. Hangi büyüyü yaptıracak olursanız olun öncelikle bilmeniz gereken büyünün etki süresi kişiden kişiye göre değişkenlik göstermektedir. Medyum yaptırdığınız işlem sonucunda size tahmini bir süre verebilir ama bu süre kesinlik ifade etmez sadece medyumun tecrübelerine dayalıdır. Bu yüzden size zaman konusunda kesin konuşan insanlardan uzak durmanız daha faydalıdır.

Diğer bir konu ise kendini en iyi olarak gören kişiler kibir sahibi olduklarından medyum denmesi doğru değildir. Medyumun yaptığı işlemleri anlatması ve başarı yüzdesine dayanarak bu ilimler hakkında uzman olduğunu söylemesi normaldir. Her medyum farklı yöntemlerle çalışır ve en iyi olduğunu iddia edebilmek için diğer medyumların çalışma yöntemini, başarı yüzdesini bilmek gereklidir. Oysa internet üzerinde kendisinin en iyi olduğunu eden çok sayıda sözde medyum bulunmaktadır. Bu kişilere itibar etmemeniz gereklidir çünkü Allah kibir sahibi insanlardan uzaktır.