Bir çok uygarlığa ev sahipliği yapan ve şehitlerimizin diyarı olan Çanakkale ilimizde yaklaşık olarak 530 bin civarında insan yaşamaktadır. İsteklerine ulaşmak için medyum arayan insanlar genellikle Çanakkale medyum, Gelibolu medyum, Biga medyum, çan medyum, Ayvalık medyum gibi kelimelerle arama yapmaktadır. Konuma göre yapılan aramalar ise genellikle tercih etmemeniz gereken bir arama yöntemidir. Konuma göre arama yapmak yerine daha güvenilir ve uzman medyumlarla çalışmak isteklerinize daha çabuk kavuşmanız sağlayacaktır. İşini bilen medyum hem size daha sağlıklı bilgiler verecektir hem isteklerine daha çabuk kavuşmanızı sağlayacaktır.

Medyumluk ilminde en büyük sorun bu işi bilmediği halde yapmaya çalışan medyumlardır. Bu sözde medyumların yapacağı en büyük hata ise bilmediği halde büyü yapmaya çalışmalarıdır. Bu hem kendilerine hem de ondan yardım bekleyen insanlara daha kötü bir şekilde etki edecektir. Çünkü geri dönüşü bazı durumlar da imkansız olan bir büyü yaparlarsa derdine çare arayan insanlar artık bu büyüden kurtulmak için uğraşmak zorunda kalacaklardır. Ve maalesef ki bu her zaman çok kolay olan bir geri dönüş değildir bu yüzden medyumluğu yarım yamalak yapmaktansa hiç yapmamak daha iyidir. Siz de bu tür sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız öncelikle güvenilir medyumlarla çalışmaya özen göstermelisiniz. Güvenilir medyum hem sizi isteklerinize daha kısa sürede hem de daha etkili şekilde ulaştıracaktır.

MEDYUM ARARKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİ?

Medyum ararken öncelikle daha önce o medyumla çalışmış insanların yorumlarını göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Böylelikle hem aklınızdaki soru işaretleri azalmış olur hem isteklerine kavuşan insanları görmek içinizi rahatlatır. Peki bu yüzde yüz güvenilir bir yol mudur diye sorarsanız maalesef hayatta her şey de olduğu gibi güvenilir medyum bulma konusunda da risk vardır. Diğer yorumları okumak sadece bu riskleri asgari düzeye indirecektir. Bunun yanında yaptıracağınız işlem hakkında bir ön araştırma yapmak ve medyuma bu konu hakkında bir kaç soru sormakta güvenilir medyumu anlama konusunda yardımcı olacaktır. Medyum Orhan AKAY uzun yılların tecrübesiyle Çanakkale'de yaşayan insanların en büyük yardımcılarından birisi olmuştur ve olmaya devam edecektir.