Ankara Çamlıdere ilçesinde yaşayan çok sayıda insan medyum aramakta ve sorunlarından kurtularak daha huzurlu bir hayat yaşamak istemektektedir. Uzun yıllardır binlerce insana yardımcı olan medyum Orhan Akay Çamlıdere'de yaşayan bir çok insana umut olmuştur. Bu yüzden bir çok insan medyum Orhan AKAY'dan yardım talep etmekte ve sorunlarından kurtulmak istemektedir. Bu kadar yoğun ilgi görmesinin temel sebebi ise yurt içinde veya yurt dışında bir çok insana yardımcı olmasından kaynaklanmaktadır. Bu yüzden bir çok insan Orhan hocaya referans olmaktadır.

ÇAMLıDERE MEDYUM

Çamlıdere yaşayan insanlar özellikle internet üzerinden çeşitli aramalar yaparak uzman bir medyum aramaktadır. Her ne kadar internet üzerinden binlerce medyum bulmak çok kolay olsa da maalesef uzman medyum bulmak hala zordur. Ancak bazı detaylara dikkat etmek gerçek medyum bulmayı kolaylaştıracaktır. Bunun için dikkat edilmesi gereken ilk detay kullanılan kelimelerin anlaşılır olmasıdır. Çamlıdere'de en çok Çamlıdere medyum, Çamlıdere medyumlar, Çamlıdere medyum adresleri, Çamlıdere büyü bozma, Çamlıdere büyü nasıl yapılır kelimeleridir. Burada dikkat edilirse genellikle insanların yakında olan medyum aradığı dikkat çekmektedir. Ancak bu şekilde arama yapmak her zaman yakında olan medyumu bulmanızı sağlamayacağı gibi böyle bir şeye gerekte yoktur. Önemli olan medyumun kişiyi sorunsuz bir şekilde isteklerine kavuşturması ya da sorunlarından kurtarmasıdır. Eğer bunlar gerçekleşmiyorsa medyumun yakın olması herhangi bir fayda sağlamayacaktır. Bu yüzden arama yapılırken kullanılan kelimeler daha anlaşılır olmalıdır. Örneğin gerçek meydum, ünlü meydum ya da uzman medyum gibi kelimeler kullanmak daha faydalı olacaktır.

İnternet üzerinden bulunan medyum hakkında bir araştırma yapmak o meydum hakkında bir çok bilgiyi öğrenmenizi sağlayacaktır. Bu yüzden bulunan medyumun geçmişi, yaptığı işlemler ve insanların yorumlarını okumak gibi araştırmalar yapılması gerekmektedir. Bu şekilde medyumun gerçek ve güvenilir bir medyum olup olmadığı daha kolay şekilde anlaşılacaktır. Özellikle medyumdan yardım almış kişilerin yorumlarını okumak çok daha aydınlatıcıdır. Ancak burada dikkat edilmesi gereken medyum hakkında kötü yorum olup olmadığına dikkat edilmelidir. Zira kötü deneyimler her zaman insanlar tarafından daha çok belirtilir. Bunlara dikkat edildiği sürece medyum arayan insanların sorun yaşama ihtimalleri çok daha düşük olacaktır.