İstanbul Büyükçekmece ilçesinde yaşayan insanlar daha iyi bir hayat yaşamak için bu konuda kendisine yardımcı olacak medyum aramaktadır. İnternet üzerinde medyum arayan insanlar ise genel olarak mesafeyi göz önünde bulundurarak arama yapmaktadır. Bu şekilde yapılan işlemin daha etkili olacağını düşünen kişiler maalesef bu konuda yanılıyor. Medyumun size yakın veya uzak olması değil bilgisi ve tecrübesi çok daha önemlidir. Medyum arayanlar genellikle Büyükçekmece medyum, Büyükçekmece büyü yapan hoca, Büyükçekmece büyü bozan hoca, Büyükçekmece medyum adresleri, Büyükçekmece cinci hoca kelimeleri aranmaktadır. İstatistiklerden de görüldüğü üzere bu tür medyum arayan kişiler medyumun bilgisinden çok kendine yakın olmasını göz önünde bulundurarak arama yapmaktaktadır. Bu da medyum arayan kişilerin daha çok sorunla karşılaşmasına sebep olmaktadır.

Yakınınız da bir çok medyum bulma ihtimaliniz var ama bunların hangisinin uzman, güvenilir, tecrübeli bir medyum olduğunu anlamak çok zordur. Özellikle yüz yüze yapılan görüşmelerde medyum arayan kişiler medyum hakkında yeterli bilgi sahibi olamaz hem de bu süreçte yıpranırlar. Ama internet üzerinde medyum hakkında araştırma yapmak, o medyumla çalışmış kişilerin deneyimlerini okumak çok kolay şekilde yapılmaktadır. Bu yüzden internet üzerinden medyum arayan kişilerin mesafeleri değil medyumun tecrübesine göre arama yapması daha faydalı sonuçlar almasını sağlayacaktır.

MEDYUMLA GÖRÜŞME NASIL YAPILMALIDIR

Medyumla görüşme esnasında bazı durumlara dikkat etmeniz hem istekleriniz açısından hem de medyumu meşgul etmemek adına önemli bir detaydır. Öncelikle medyumla görüşme esnasında isteklerinizi net bir şekilde açıklamalısınız. Bunun öncesinde daha önce bir medyumdan ya da medyum olduğunu iddia eden kişiden yardım almışsanız mutlaka bunu medyuma belirtin. Medyum sizden bazı bilgiler isteyecektir bu bilgileri eksiksiz bir şekilde medyuma aktarmanız yapılacak işleme doğrudan etki edecektir. Bu yüzden medyumun istediği bilgilerin doğru olmasına dikkat etmeniz ve hiç bir şey gizlememeniz gerekmektedir. Profesyonel medyum Orhan AKAY uzun yıllardır kendine has yöntemler geliştirmiş ve bu şekilde binlerce insanı isteğine kavuşturmuş bir medyumdur. Ünü ülke sınırlarını aşan medyum Orhan AKAY'ı yurt dışından da bir çok insan aramaktadır. Elinden geldiği kadar kendisine başvuran insanlara yardım etmeyi kendine borç bilen medyum Orhan AKAY bu sayede insanların sevgi ve saygılarını kazanmıştır.