Büyü konusunda en çok merak edilen konulardan birisi de büyünün ne gibi etkileri olduğu ve büyü yapılan kişinin ilk aşamalarda ne tür şeyler hissedeceği. Öncelikle büyünün etkilerinden bahsedelim ancak bir çok konuda çeşitli büyüler yapıldığı için bu anlatılanlar genel bilgilerdir. Her büyünün etkileri birbirinden farklı ve kişiden kişiye göre değişiklik göstermektedir. Büyülerin etkileri genellikle ilk aşamalarda daha hafiftir ve insana yavaş yavaş tesir eder. Bu sayede hem kişinin kendisi hem de çevresindekiler bu durumdan şüphe duymazlar.

BÜYÜ YAPILAN KİŞİ NELER HİSSEDER

Genellikle büyü yapılan kişilerin duyguları bir anda değişmez ve kişinin kalbine veya ruhuna ince ince işlenerek yapılan işleme göre şekillenir. Yani diyelim ki kişiye aşık etme büyüsü yapıldı bu durumda ilk başlarda kişi herhangi bir anormallik hissetmeyecektir. Yapılan işlem sonucunda büyü etkisini günden güne göstererek yavaş yavaş kişinin kalbine tesir etmektedir. Bu sayede büyü etkisini gösterirken kişi herhangi olumsuz bir duygu hissetmeyecektir. Aynı şekilde çevresinde bulunan insanlarda ani bir duygu değişimi olmayacağı için büyü yapıldığından şüphe etmeyecektir. Ancak bu aşamalarda genellikle bazı büyü belirtileri kendisini göstermektedir. Her ne kadar kişilerin dikkatini çok çekmeyecek belirtiler olsa da zamanla bu belirtiler artacaktır.

KARA BÜYÜ YAPILAN KİŞİLER NE HİSSEDER

Bazı kara büyüler için cinlerden yardım alınması gerekmektedir ve bu yüzdende kişinin ani duygu değişimleri, ruhsal yada fiziksel sorunlar  yaşaması olasıdır. Bu değişimler yapılan işleme göre bazı durumlarda zaman alacağı gibi bazı durumlarda hemen etkisini gösterecektir. Bu yüzden özellikle kara büyü yapılan kişilerin etki aşamasında ne hissedeceği konusunda net bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Ancak herhangi bir işlem yaptırmadan önce uzman bir kişiye danışarak büyünün etki aşamasında kişinin ne hissedeceğine dair bilgi alabilirsiniz.

İLK AŞAMADA BÜYÜ BELİRTİLERİ

Büyünün ilk aşamasında özellikle gece vakitleri büyünün etkileri daha fazla görülmektedir. Özellikle uyku sorunları, ani uyanmalar, rüyada düşmek gibi olumsuz duygular görülmesi, sabahları uykuyu alamama ilk aşamada en fazla görülen büyü belirtileridir. Bu gibi belirtiler görüldüğü zaman vakit kaybetmeden bir medyuma danışılması gerekmektedir.