Büyü bozulurken neler hissedildiği bir çok insan tarafından merak edilen sorulardan birisidir ancak ne yazık ki internet üzerinde bununla ilgili yazı bulmak zor. Bu yüzden siz değerli kardeşlerimize bu konuyla ilgili bir açıklama yapma gereği hissettik. Öncelikle büyünün insanı nasıl değiştirdiğine kısaca değinelim

BÜYÜ İNSANI NASIL DEĞİŞTİRİR

Büyü yapılan insan ilk zamanlarda aşırı stres, baş ağrıları, halsizlik, uyuyamama, aniden uykudan uyanma gibi davranışlar sergilemeye başlar. Bu evrede çoğu insan doğal sebeplerden dolayı bu tür davranışlar gösterdiğini düşünür. Ancak zamanla büyü yapılan kişinin davranışları da yapılan büyüye göre değişiklik gösterecektir. Kara büyü yapılan kişiler özellikle yalnız hissetme, insanlarla sürekli tartışma, hayatı ve dini sorgulama gibi davranış ve düşünceler sergiler. Daha sonra zamanla bu etki devam eder ancak kişinin kalbine tesir edecek bir büyü yapılmışsa kişi o ruh haline bürünür. Yani artık eski davranışlarını unutur ve her zaman bu ruh halinde olduğunu sanar.

Yapılan büyü zamanla kişiyi iyice etkisi altına alarak ona ruhani ya da fiziksel olarak zarar vermeye başlar. Bu evrenden sonra kişinin kendi isteğiyle bir medyumdan yardım istemesi çok nadirdir. Çünkü kişi kalben ve ruhen etki altına girdiği için büyü yapılmasının saçmalık olacağını düşünür. Bu yüzden büyü etkisini tam anlamıyla gösterdikten sonra genellikle büyü bozma işlemi kişinin yakınları tarafından yaptırılır.

BÜYÜ BOZULURKEN NE HİSSEDİLİR

Eğer kara büyü yapılmışsa ve tam etkisini göstermişse bozulurken kişi şiddetli baş ağrısı çeker, midesi bulanır bunun gibi bazı rahatsızlıklar yaşar. Büyü bozma işlemi büyünün ne kadar etkili olduğuna göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak büyü daha tam anlamıyla etkilerini göstermemişse o zaman bozulma işlemi sırasında kişi herhangi bir acı yaşamaz. Büyü bozma işlemi tamamen bittikten sonra kişiler anında etkisini görecektir. Öncelikle kişi üzerinden büyük bir yük kalkmış gibi zihnen ve bedenen ciddi bir rahatlama hissedecektir. Daha sonra kalbindeki boşluk, yalnız kalma dürtüsü gibi duygular yerini eski duygu ve davranışlarına bırakacaktır. Büyünün etkisinde yaşadığı olumsuzlukları hatırlasa da sanki bunu başkası yapıyormuş gibi hissedecektir.

BÜYÜ BOZULDUKTAN SONRA NE YAPILMALI

Büyü bozulduktan sonra öncelikle 2 rekat şükür namazının kılınması en doğru davranış olacaktır. Daha sonra kişi Allah'a şükür ve dua etmelidir ve son olarakta Yasin suresini okunması faydalı olacaktır. Bu işlemlerde herhangi bir zorunluluk olmadığı gibi kişinin yapması elbette yararınadır.