Büyü yapıldığı ne kadar erken tespit edilirse büyü bozma işlemi de o kadar kolay olacağı için büyü belirtileri gösteren kişi erkenden bir medyuma danışmalıdır. Özellikle kara büyü yapılan kişilerin büyü bozma işlemi bazen çok zor olabilmektedir. Bunun temel sebebi kişilerin kendisine büyü yapıldığını düşünmemesinden kaynaklıdır. Zira bir çok insan büyü tam etkisini göstermeden kimsenin kendine büyü yapmayacağını düşünür. Oysa ki insanoğlu yaradılışı gereği kıskançlık, kin gütme, haset besleme gibi bir çok olumsuz duyguya sahiptir. Bazen hiç ummadığınız kişiler çeşitli amaçlardan dolayı size zarar vermek için büyü yolunu tercih etmektedir. Bazı durumlarda ise sizin iyiliğinizi düşündüğü için bazı duygularınızı değiştirmek için medyumlardan yardım istemektedirler. Özellikle oğlu veya kızının daha iyilerine layık olduğunu düşünen kaynanalar eşlerin ayrılması için sıklıkla medyumlardan yardım talep etmektedir. Burada kişi her ne kadar sizi düşünüyor olsa bile hiç kimse kendi isteği dışında bir şey yapmak istemez. Bu yüzden büyü belirtileri gösteriyorsanız bir medyuma danışmalısınız en iyi ihtimalle medyum gerekli işlemleri yaptıktan sonra büyü yapılmadığını belirtecektir.

BÜYÜ BELİRTİLERİ NELERDİR

Bir çok büyü belirtisi olsa da burada özellikle ilk evrelerde kendini hissettiren büyü belirtilerini inceleyelim. Büyüler kişiye gece vakitleri daha çok etki edeceği için özellikle bu zaman diliminde bazı detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle gece uyuyamama, korkunç rüyalar görme, gece yarısı uykudan uyanma, sabahları zor kalkma, gün içerisinde halsizlik ilk evrelerde en fazla görülen büyü belirtileridir. Zamanla bunlar artacağı gibi çevreden uzaklaşma, kimsenin kendini anlamadığını düşünme, insanlarla sürekli tartışma olayları da yaşanmaya başlar. Daha sonra sürekli huzursuzluk, ani tepki, dini sorgulama, baş ağrısı, hiç bir şey yapmama ve yalnız kalma isteği yaşanmaya başlayacaktır. Bunlar ve bunlar gibi olağan dışı olaylar yaşanmaya başlanmışsa kişinin vakit kaybetmeden uzman bir kişiden yardım alması en doğru seçenektir.

BÜYÜ BOZAN MEDYUM

Yukarıda da belirttiğimiz gibi büyünün erken tespit edilmesi büyü bozma işleminin daha kolay yapılmasını sağlayacaktır. Büyü tam etkisini gösterdikten sonra büyü bozmak çok daha zor olacağı gibi bazı durumlarda büyü bozmak imkansızdır. Bu yüzden kişi her ihtimale karşı bir medyuma danışmalı ve ona göre bir yol izlenmelidir.