Bursa ilimizde yaklaşık olarak 3 milyon civarında insan yaşamaktadır ve isteklerine kavuşmak isteyen insanlar kendilerine yardımcı olacak uzman medyum aramaktadır. Genellikle internet üzerinde yapılan aramalarda Bursa medyum, Mudanya medyum, İnegöl medyum, gemlik medyum, osmangazi medyum, yıldırım medyum, nilüfer medyum gibi kelimeler kullanılır. Bulunduğunuz konuma göre medyum aramak ise sadece isteklerinize ulaşmanızı zorlaştıracak bir yoldur. Konum yerine güvenilir medyum bulmak ise sizi isteklerinize çok daha fazla yaklaştıracaktır. Bu tabi ki Bursa'da yaşayan medyumların kötü olduğu şeklinde anlaşılmasın ve böyle bir söz söylemek yalan olur. Burada anlatılmak istenen asıl konu iyi medyumu aradığınız zaman belki yine Bursa'dan bulacaksınız ama bunu kendinizi kısıtlamadan yapmış olacaksınız. Yani Bursa'da yaşayan her medyum güvenilir olmayabilir ama güvenilir medyumu Bursa'da da bulabilirsiniz

Bursa ilinde genellikle büyü bozma, evlilik büyüsü, bağlama büyüsü, canbar büyüsü en çok istenen büyüler arasındadır. Medyum Orhan AKAY 17 yıllık tecrübesi ile Bursa'dan kendisine başvuran insanları geri çevirmemekte ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaktadır. İnsanlar ilk başta başka şehirde yaşayan medyuma güvenmeseler dahi özellikle Bursa ilinde medyum Orhan AKAY ile çalışan insanlar isteklerine kavuşmaktadır.

Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi mesafeler yapılan işlemin tesiri bakımından bir önem arz etmemektedir. Yani güvenilir medyum olduğunu düşündüğünüz medyumun  konumu size çok uzak olsa bile o medyumla çalışmanız isteklerinize kavuşmanız açısından büyük önem arz etmektedir. Çünkü bir medyumla çalışmaya başladığınız zaman o medyuma güven duymanız yapılan işlemin etkisini hem güçlendirecektir hem de daha kısa sürede sonuca ulaştıracaktır.

GÜVEN NEDEN  BU KADAR ÖNEMLİ?

Allah (cc) beynimizi muazzam bir yapıda yaratmıştır ve bu muazzam yapı bazen bizi hayallerimize ulaştırırken bazen de hayallerimizden uzaklaştırır. Sürekli olumsuz düşünen bir insanın kötü olaylarla karşılaşması doğaldır çünkü beynimiz hangi frekansı yayarsa o tür olaylar bizi kendisine çeker. Bu yüzden güvenmediğiniz ama bir denesem ne çıkar dediğiniz medyumla hiç çalışmamak en iyisidir çünkü sonuç genellikle olumsuz olacaktır. Bu medyumun ilminden ve yaptığı işlemin etkisinden ziyade beynimizin bize bir oyunudur. Yani medyum defalarca kendini kanıtlamış olsa da siz medyuma güven duymadığınız sürece yapılan işlemin etkisi azalacaktır. Tabi ki bu medyuma hiç bir görev düşmediği manası da gelmemektedir sizin medyuma güveniniz sadece bu işin ilk olması gereken aşamasıdır.