Burdur ilimizde 260 binden fazla insan yaşamaktadır ve isteklerine kavuşmak isteyen insanlar medyum aramaktadır. İnternet üzerinden yapılan aramalarda en çok Burdur medyum, bucak medyum, Gölhisar medyum, Yeşilova medyum kelimeleri kullanılmaktadır. Anlaşıldığı kadarıyla Burdur ilimizde yaşayan insanlar kendilerine yakın medyum bulmaya çalışmaktadır. Bunun çeşitli nedenleri olabileceği gibi en büyük nedeni insanların yakın medyumla çalışmak istemeleri yapılan işlemin daha etkili olacağı düşüncesidir. Bu düşünce yanlış olmasa da eksik bir düşüncedir ve kişinin konuma göre kendini kısıtlaması hayallerinin önünde ki en büyük engellerden birisi olabilir. Burdur'da ikamet eden medyum zaten güvenilir ve sizi isteklerinize ulaştıracak bir medyum ise zaten her halükarda onu yine bulursunuz ancak konumuna göre değil tecrübesine göre bulmuş olursunuz.

Güvenilir medyum konusuna gelirsek maalesef çağımızın en büyük sorunlarından birisi güvenilir medyum bulabilmektir. İnsanlar hayallerine ulaşmak, isteklerine kavuşmak isterken duygu istismarcısı bazı sözde medyumlar insanları mağdur etmektedir. Konuma göre arama yapmaksa bu iş için onların ekmeğine bal sürmek gibidir. Bu yüzden bu tür oyunlara gelmemek adına araştırma yaparken biraz daha dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Özellikle güvenilir bir medyum olduğunu düşündüğünüz kişiler hakkında yapılan yorumlara bakmanız da fayda var. Böylece bir ön fikriniz oluşur ve sözde medyumlara denk gelme olasılığını en aza indirmiş olursunuz.

MEDYUMLA GÖRÜŞME

Güvenilir bir medyum bulduğunuzu düşünüyorsanız onu uzun uzun denemek yerine daha önce başınıza gelen olayları anlatmanız ve isteklerinizi belirtmeniz en iyi yoldur. Eğer daha önce sözde medyuma denk gelmişseniz bu tecrübenizi de medyumla paylaşmaktan kaçınmayın. Çünkü eğer sözde medyum yanlış bir işlem yapmışsa birlikte çalıştığınız medyum bunu dikkate alarak size yardımcı olacaktır. Özellikle denk geldiğimiz bir çok müşteri bunu belirtmediği için daha önceki çalıştığı medyumun işlemlerinin etkisi devam etmektedir. Bu da yapılan işleme göre olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Medyumla görüşme esnasında bunları paylaşmak hem işlemin zamanı hem işlemin etkisi bakımından çok önemlidir. Medyum Orhan AKAY uzun yılların tecrübesiyle Burdur'da yaşayan insanların en büyük yardımcılarından birisi olmuştur ve olmaya devam edecektir.