Boşanma büyüsü adından da anlaşılacağı gibi kişilerin boşanması için bir tarafın boşanmaya yanaşmamasından dolayı yapılan bir büyüdür. Bu büyü genellikle eşinden memnun olmayan kadınlar tarafından istenmektedir. Bunun nedeni ise ataerkil bir toplum olduğumuz için sözde erkek kişi kendi istediğinin olmasını bu yüzden de ancak kendisi istediği zaman boşanacaklarını söyler. Maalesef çoğu zaman kadının bu konuda yapacağı bir şey yoktur hatta bazı sözde erkekler işi tehdit boyutuna götürdüğü için kadınlar doğal olarak bunu normal yollardan yapamaz. Ülke geneline baktığımız zaman maalesef devlette burada kendine düşen görevi yapmamakta ve kadın çaresizlik içinde bu evliliği devam ettirmektedir. Bu yüzden kendine bir çözüm yolu arayan kişiler medyumlardan yardım alarak bu işi kesin şekilde çözmektedir. Nadiren erkekler tarafından istenen bir büyü olsa da genel olarak çeşitli nedenlerden dolayı eşinden normal onlarla boşanmaya çekinen kadınlar tarafından istenmektedir. Tabi ki bu bazen de gelininden veya damadından memnun kalmayan kayın valideler tarafından da sıkça istenen bir büyüdür.

BOŞANMA BÜYÜSÜNÜN ETKİ SÜRESİ

Bu büyü biraz yavaş şekilde etkisini göstermeye başlasa da zamanla kesin çözüm veren çok güçlü bir büyüdür. Bu yüzden biraz sabır gerektirmektedir ve bu süre içerisinde de eşinize ılımlı davranmanız ve suyuna gitmeniz daha iyi olacaktır. Bu şekilde büyü daha güçlü şekilde etkisini gösterecektir aksi takdirde büyü tam etkisini göstermez. Genellikle 3- 4 hafta sonra tam etkisini göstermekte ve boşanmaya yanaşmayan kişiler artık bir an önce boşanmak istemektedir. Bu büyüyü isteyen insanlarda yüzde yüz başarı sağlayan medyum Orhan AKAY bu sayede bir çok insanın daha mutlu yaşamasına vesile olmuştur. Ve genellikle eşinden şiddet gören kadınlar için istekleri doğrultusunda boşandığı kişilerin hayatını olumsuz etkileyecek büyüler de yapmaktadır.

BOŞANMA BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Boşanma büyüsünü en etkili şekilde yapmak için cinnilerden yardım alınması gerekmektedir. Bu yüzdende medyum ne kadar uzman ise büyü de o kadar etkili olacaktır aksi takdirde büyü ters etki gösterebilir. Yardımı alınan cinniler kişinin sizden soğuması için sürekli olarak onu rahatsız ederler. Bu arada eşiniz size daha ters davranabilir ama unutmayın o süre içerisinde sürekli olarak huyuna gitmeniz gerekmektedir. 3 veya 4 hafta sonra kişi kendisi gelip sizden boşanmak istediğini söyleyecektir.