Bingöl ilimizde yaklaşık olarak 275 bin civarında insan yaşamaktadır ve internet üzerinde sıklıkla Bingöl medyum, genç medyum, solhan medyum, karlıova medyum, adaklı medyum gibi aramalar yapılmaktadır. Bu istatistiğe göre Bingöl'de yaşayan insanlar medyum ne kadar yakınsa yapacağı işlemin o kadar güçlü olacağına inanıyor gibi bir durum söz konusudur. Ancak böyle bir ön yargının asılsız olduğunu söylemek gerekir. Böyle bir algı sadece daha iyi medyum bulabilecekken kendini kısıtlamak anlamına geldiği gibi kişinin olumsuzluklar yaşamasına da sebep olabilir. Medyumun yapacağı işlemin etkisinin güçlü olmasını istiyorsanız işinin ehli medyumlarla çalışmanız çok daha olumlu sonuçlar verecektir. Bu bulunduğunuz konumdaki medyumların iyi olmadığı anlamına gelmemelidir belki de güvenilir bir medyum ararken yine Bingöl'de bulacaksınız. Burada anlatılmak istenen konu konumunuz yerine güvenilir medyum bulmanızın isteklerinize kavuşmak açısından daha yararlı olduğudur.

Güvenilir medyum bulmak için de öncelikle daha önce o medyumla çalışmış olan insanların yorumlarına bakmanız da fayda var. Böylelikle hem medyuma güveniniz artacaktır hem medyumun insanlara ne kadar yarar sağladığını görmüş olacaksınız. Burada vurgulamak isterim ki bir medyumla çalışırken o medyuma güvenmeniz isteklerinizin gerçekleşmesi açısından çok önemlidir. Yani bu işin ilk prensibi medyuma güven konusudur sizin medyuma güveniniz ne kadar güçlüyse o medyumun yapacağı işlemde o kadar etkili olacaktır. Ve medyuma inancınız ne kadar zayıfsa medyum ne kadar iyi olsa da yapacağı işlemin etkisi zayıflayacaktır. Burada esas önemli olan konu güven ve inançtır.

YAPILAN İŞLEM NE KADAR SÜREDE ETKİ EDER

Medyumluk ilminde bir diğer önemli sorun ise insanların sabırsız olmalarından kaynaklanmaktadır. Yani medyum sizin için elinden gelen işlemi yapar ama etki edeceği süreyi tahmini olarak söyleyebilir çünkü isteklerinize kavuşmanızı sağlayan Allah'tır (cc). Medyum sizin isteklerinize kavuşmanız için bir aracıdır ve bu konuda kendisine büyük bir görev düşmektedir. Ama bazı insanlar sabırsız oldukları için işlemin gerçekleşmediği konusunda medyuma baskı yapmaktadır. Oysa medyum dilekleri gerçekleştiren kişi değildir dilekleri kabul eden ve gerçekleştiren Allah'tır (cc). Ve Allah (cc) acele edenleri sevmez o sabredenlerle beraberdir bundan dolayı siz ne kadar acele ederseniz işlemin etkisi de paralel olarak azalacaktır.

BİNGÖLDE EN ÇOK İSTENEN BÜYÜLER

Bingöl ilimizde genel olarak en çok canbar büyüsü, bağlama büyüsü, zenginlik büyüsü, papaz büyüsü istenmektedir. Medyum Orhan AKAY 17 yıllık tecrübesiyle Bingöl'de yaşayan insanların yardımcısı olmaya devam ediyor. Detaylı bilgi ve yardım için bize ulaşabilirsiniz.