İstanbul Beşiktaş ilçesinde yaşayan ve isteklerine kavuşmak isteyen insanlar bu konuda tecrübeli bir medyum olan Orhan AKAY'dan yardım istemektedir. Bunun temel nedeni ise kendine has yöntemleriyle binlerce insanı isteğine kavuşturması ve gizliliğe önem vermesinden dolayıdır. Bir çok ünlü sanatçıya ve çeşitli mesleklerden profesörlere, avukatlara, iş adamlarına da yardım eden Medyum Orhan AKAY hiç bir zaman bu kişilerin ismini kullanmamıştır. Tabi ki bu konuda isteklerine kavuşan insanların medyum Orhan AKAY hakkında konuşması kişinin tercihi doğrultusundadır. İstanbul gibi büyük bir şehirde yaşayan insanlar genellikle stresten kaynaklanan problemlerden dolayı yardım istemektedir. Büyük şehrin büyük derdi olur sözü de bunu açıklar niteliktedir zaten.

Özellikle eşi evinden soğuyan insanlar, iş yaşamından sıkılan ve daha huzurlu bir hayat yaşamak isteyen insanlar, utangaçlıktan sıkılan insanlar bu gibi sebeplerden bunalmaktadır. Çoğu insan ise medyum aramak yerine isyan etmeyi tercih eder oysa isyan etmek kişiye yarar değil zarar verir. Allah bize bazı ilimler bahşetti, bizim bunları kullanmamız gerekiyor ki isyan etmek yerine Allah'ın cömertliğini anlayalım. Tabi ki bu ilimleri yalnızca inanan ve bir çıkış yolu arayan insanlar bulmaktadır zira kişi bunun yerine isyan ediyorsa kendi tercihidir. Peki Allah neden bize bu ilimleri doğrudan değilde arayan kişiler için bir çıkış yolu olarak gösterdi diyebilirsiniz. Bunun sebebi çok açık aslında inanan ve inanmayan insanların kendini belli etmesi için bir sınav diyebiliriz.

BEŞİKTAŞTA BÜYÜ YAPAN MEDYUM

Beşiktaş'ta yaşayan insanlar genellikle Beşiktaş medyum, Beşiktaş büyü yapan hoca, Beşiktaş büyü bozan hoca, Beşiktaş medyum adresleri, Beşiktaş cinci hoca kelimelerini aramaktadır. Bu tür konum bazlı aramalar yapmak yerine medyumun niteliğini belirten aramalar yapmak ise daha faydalı sonuçlar verecektir. Örneğin uzman medyum, güvenilir medyum, profesyonel medyum türünde arama yapmak daha iyi sonuçlar bulmanızı sağlayacaktır. Bu sayede konumdan ziyade ilmiyle ön plana çıkan medyumları bulmanız daha kolaylaşacaktır. Medyuma işlem yaptırmadan önce yine onun hakkında bir ön araştırma yapmanız da faydalıdır. Özellikle o medyumla daha önce çalışmış kişilerin yorumlarını okumak hem bilgi sahibi olmanızı sağlar hem de medyum hakkında size ipuçları verir.