Bereket Büyüsü eski zamanlardan beri özellikle atalarımız tarafından toplumun geneli için yapılan ve halkın bolluk ve bereket içinde yaşamasını  sağlayan bir büyüdür. Günümüzde toplumdan ziyade artık bireysel olarak tercih edilen bu büyüden yararlanan kişilerin evleri veya iş yerleri bereketlenir. İnsanlar tarafından sıklıkla istenen bu büyünün etkisi ise çok güçlüdür ve bu sayede insanlar bolluk içinde bir hayat yaşarlar. Berket Büyüsü genellikle zengin olma büyüsüyle eş değer olarak görülür ancak hem yapımı hemde etkileri birbirinden farklıdır. Bereket Büyüsünün yapılma amacı genellikle hem aile içinde huzur olması hem de ev veya iş yerinin bereketlenmesi içindir. Zenginlik büyüsü daha çok maddi çıkarlar için bireysel olarak istenen ve amacı itibariyle kişinin zenginleşmesini sağlayan bir büyüdür. Aralarındaki en büyük fark ise bereket insanı çok değiştiren bir kavram değildir ancak zenginlik genellikle insanın bir şekilde değişim göstermesini sağlar. Bunun iyi veya kötü olacağı önceden kestirilemez.

BEREKET BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bereket Büyüsü nasıl yapılır sorusu en çok merak edilen konulardan birisi olsa da uzman bir medyumdan yardım alınması gerekmektedir. Buradaki bilgiler sadece kişinin bu büyü hakkında bir fikri olması içindir ve bilmeyen kişilerin denemesi istenmeyen sonuçlar doğuracaktır. Bereket Büyüsünün bir kağıda tılsımlı sözlerin yazılmasıyla muska şekli verilerek yapılır. Kişinin bu muskayı çok iyi şekilde saklaması gerekmektedir zira başkasının eline geçecek olursa büyü etkisini kaybedecektir. Muska kesinlikle açılmamalıdır ve ev veya iş yerinde görünmeyen bir yere koyulmasını tavsiye ederiz.

BEREKET BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Bereket Büyüsü günah mı sorusu sıkça sorulan sorulardan bir tanesidir. Ancak tamamen zararsız olan bu büyünün hiç bir şekilde günahı yoktur. Allah-u Teala'nın bize bu ilimleri bahşetmesinin sebebi de insanların bu ilimlerden yararlanarak belli başlı sıkıntılarından kurtulmasıdır.

BEREKET BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

İnsanların isteklerine sorunsuz bir şekilde  kavuşması için uzman bir medyumdan yardım alması gerekmektedir. Zira en basit büyü bile yanlış yapıldığı takdirde çok kötü sonuçlar doğuracaktır. Bereket Büyüsünü yapan medyum Orhan AKAY bu sayede bir çok insanın sorunsuz bir şekilde bolluk içinde yaşamasına vesile olmuştur.