İstanbul Bayrampaşa ilçesinde daha huzurlu bir hayat yaşamak isteyen insanlar bu konuda kendisine yardımcı olacak güvenilir bir medyum arayışındadır. Ancak isteklerinize sorunsuz bir şekilde kavuşmak için uzman bir medyumdan yardım almanız gerekmektedir. Artık ülkemizde medyumluk ilmine gösterilen ilgiden dolayı bir çok kişi medyum olduğunu iddia etmektedir. Bazıları herkesin ulaşabileceği kaynaklardan araştırmalar yaparak medyum olduğunu söylemektedir, bazıları insanları istismar etmek için medyum olduğunu iddia etmektedir. Ama bu ilim bilmeyen kişiler tarafından yapılmaya çalışıldığı zaman sonuçları hem kendisine hem de kendisinden yardım isteyen kişiye olumsuz şekilde yansıyacaktır.

Medyumluk ilmi ciddi bir bilgi birikimi ve araştırma isteyen bir ilimdir bunun dışında kişinin de medyumluk için gerekli özelliklere sahip olması gerekmektedir. Bu yüzden medyumluk ilmi sadece okuyarak, araştırarak öğrenilecek bir ilim değildir. Eğer böyle olsaydı insanların medyuma ihtiyacı kalmaz kendi işlerini biraz araştırma yaparak kendileri uygulayabilirdi. Mesela bir matematik öğretmeni düşünün çok bilgili ve matematikte bir çok konuyu rahatlıkla anlayabilen birisi olsun. Tüm bu özellikler iyi bir öğretmen olması için yeterli değildir ve maalesef ülkemizde eğitim sisteminin en büyük sorunlarından birisi de budur. Bir şeyi bilmek kişiye yarar sağlayabilir ama bunu başkalarına öğretmek için doğuştan gelen bazı özelliklere sahip olunması gerekmektedir. Bu yüzden bilmek ve bildiğini öğretmek çok ayrı konulardır. Medyumluk ilmi de tıpkı bunun gibidir herkes araştırarak medyumluk hakkında bilgi sahibi olabilir ama bunu uygulayabilmek için bunlar yeterli değildir.

İYİ BİR MEDYUM NASIL BULUNUR

İyi bir medyum bulmak için öncelikle arama yapılan kelimelere önem verilmesi gerekmektedir. Bayrampaşa'da medyum arayanlar genellikle Bayrampaşa medyum, Bayrampaşa büyü yapan medyum, Bayrampaşa büyü bozan medyum, Bayrampaşa uzman medyum, Bayrampaşa medyum adresleri kelimelerini aranmaktadır. Bu aramalar medyumun ilminden çok kişiye mesafesi göz önünde bulundurularak yapılan aramalardır. Bu aramalar yerine güvenilir medyum, uzman medyum, profesyonel medyum kelimelerini kullanarak arama yapmak daha faydalı sonuçlar verecektir. Daha sonra bulunan medyumlar hakkında biraz araştırma yapmak ve o medyumla çalışan kişilerin yorumlarını okumak medyum hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Uzman medyum Orhan AKAY uzun yıllardan beri medyumluk yapmakta ve binlerce insanı isteğine kavuşturmaktadır.