Bayburt ilimizde bağlama büyüsü, aşk büyüsü, geri getirme büyüsü gibi büyüler yaptırmak isteyen insanlar bu konuda güvenilir bir medyum aramaktadır. Bayburt ilimizde medyum ararken en çok kullanılan kelimeler ise Bayburt medyum, Bayburt büyü yapan hoca, Bayburt büyü bozan hoca, Bayburt medyum adresleri, Bayburt cinci hoca dır. Burada dikkat edilmesi gereken konu ise görüldüğü gibi insanlar genellikle yakın olan medyum arayışı içerisindedir. Arama yaparken bulunduğunuz şehri kullanarak medyum aramak yerine güvenilir ve tecrübeli bir medyum aramak daha mantıklı bir seçenektir. Yakında bulunan medyumları aramak hem sakıncalı hem de yıpratıcı bir sürecin de başlamasına sebep olur. Bu medyumları tek tek denemeniz gerekmektedir ve bu da yıpratıcı bir süreçtir aslında.

Oysa internet üzerinde güvenilir ve tecrübeli bir medyum bulmak çok daha kolaydır. Özellikle bu şekilde medyum hakkında bir ön araştırma yapma imkanınız olacağı gibi o medyumlar ile çalışmış insanların yorumlarını da okuyabilirsiniz. Bu şekilde güvenilir medyum bulmanız daha kolay olacağı gibi isteklerinize de daha çabuk kavuşmuş olursunuz. Aklınızda hala şüphe kalmış ise yaptıracağız işlem hakkında biraz bilgi edinerek medyuma bu konuda bir kaç soru sormanız da şüphelerinizi giderecektir. Burada dikkat etmeniz gereken konu ise bu konularda medyumları çok meşgul etmemeniz daha iyi olacaktır. Yani soracağınız sorular kısa ve yerinde olursa zaten o medyum hakkında yeterli bilgiye sahip olursunuz. Eğer medyum  size gerekli güveni sağlayamadıysa o medyumla çalışmamanız daha iyi olacaktır.

MEDYUMA GÜVENMEK GEREKLİ MİDİR?

Medyuma duyulan güven kişinin isteklerinin gerçekleşmesi açısından çok önemli bir konudur. Beynimiz sürekli olarak olumlu veya olumsuz olarak belli bir frekans yayarlar. Kişinin bir şeye güvenmediği takdirde o konuda başarılı olması çok zor bir ihtimaldir çünkü her ne kadar bilinç düzeyinde inansa da beyni olumsuz frekanslar yayacaktır. Bu medyumluk ilminde de böyledir bir medyum ne kadar iyi olsa da kişi o medyuma güven duymuyorsa beyni olumsuz sinyaller yayacağı için bu yapılan işleme de etki edecektir. Bu yüzden bir medyumla çalışmadan önce o medyuma güven duymanız gerekmektedir güven duymadığınız bir medyumdan ise yardım istememenizi tavsiye ederiz. Medyum Orhan  AKAY uzun yıllardır bu konularda araştırmalar yapmış ve insanların mağduriyetini asgari düzeye indirmek için uğraşmaktadır.