Batman ilimizde büyü bozdurmak veya büyü yaptırmak isteyen insanlar bu yüzden sıklıkla medyumlardan yardım talep etmektedir. Medyum ararken kullanılan kelimeler ise bu konuda çok önemli bir detaydır. Herhangi bir konuda amacınıza ulaşmak için önemli olan ne tür aramalar yaptığınızdır aslında. Aradığını bilmeyen bulduğunu anlayamaz sözü de buna en güzel örnektir diyebiliriz. Bu konuyu bu kadar uzun anlatmamızın sebebi ise insanlar medyum ararken genellikle ilk olarak yakında olan medyum arayışı içerisindedir. Batman'da medyum arayanlar genellikle Batman medyum, Batman büyü yapan hoca, Batman büyü bozan hoca, Batman güvenilir medyum, Batman cinci hoca kelimelerini kullanmaktadır. Buradan da anlaşılacağı gibi medyum arayan insanlar genel olarak yakında bulunan medyumla çalışmanın daha iyi olduğunu düşünmektedir. Oysa bu tür bir aramanın yararı olmadığı gibi bazı durumlarda zararı bile vardır.

Örneğin yakında bulunan medyumları tek tek gezerek vakit harcamak son derece yıpratıcıdır ve güvenilir medyumu bulmakta oldukça zordur. Özellikle internet üzeri aramalarda Türkiye'nin çeşitli yerlerinde bu konuda size yardım edecek tecrübeli ve güvenilir medyum bulmak oldukça kolaydır. Tabi ki bu durumda bulunan medyum hakkında ön araştırma yapmak ve daha önce o medyumla çalışmış kişilerin yorumlarını göz önünde bulundurmak daha faydalıdır. Özellikle daha önce o medyumla çalışmış kişilerin yorumları medyum hakkında daha rahat bir seçim yapmanızı sağlayacaktır. Yine en son tedbir olarak yaptıracağınız işlem hakkında biraz araştırma yaparak medyuma o işlem hakkında sorular sormanız da bu konuda size yardımcı olacaktır.

MEDYUMLA NASIL KONUŞMAK GEREKLİDİR

Uzman bir medyum bulduğunuz zaman o medyum yaptıracağınız işlemler doğrultusunda sizden bazı bilgiler isteyebilir. Bu bilgiler çok özel olmamakla birlikte yaptıracağınız işlemlerin etkisi bakımdan oldukça önemlidir. Yani medyumun sorduğu sorulara doğru cevap vermeniz gerekmektedir zira bu bilgiler yapılacak işleme doğrudan etki edecektir. Medyumun sorduğu sorulara doğru olmayan cevaplar verdiğiniz takdirde ise kötü sonuçlarla karşılaşma ihtimaliniz daha yüksektir. Bu yüzden medyuma ne kadar yardımcı olursanız yapılacak işlemde daha kısa sürede ve daha etkili şekilde tesir edecektir. Uzun yıllardır bu ilimlere hakim olan Medyum Orhan AKAY Türkiye'nin yanı sıra ve Azerbaycan, Almanya gibi ülkelerde de insanlar tarafından yardımı istenen bir medyumdur. Ününü ise isteklerine kavuşturduğu insanların referanslarından alan Orhan AKAY bu sayede insanların saygı ve sevgini kazanmıştır.