İstanbul Başakşehir ilçesinde yaşayan insanlar daha iyi bir hayat yaşamak için bu konularda kendisine yardımcı olacak uzman bir medyum aramaktadır. Başakşehir'de medyum arayan insanlar genellikle konum bazında aramalar yaptığı için bazı sorunlar yaşamakta ve isteklerine kavuşamamaktadır. Medyum  ararken genellikle Başakşehir medyum, Başakşehir büyü yapan medyum, Başakşehir büyü bozan medyum, Başakşehir uzman medyum, Başakşehir medyum adresleri kelimeleri aranmaktadır.

Yakında bulunan medyum her zaman sizi isteklerinize kavuşturacak medyum olmayabilir. Medyum ararken insanların konum bazlı arama yapmalarını sebebi ise eski bir mecburiyetten dolayıdır. Eski günlerde insanların imkanı olmadığı için mecburen yakında bulunan medyum yada hocalardan yardım istemek zorundaydı. Bu yüzden de medyumun ilmi derecesi önemli değildi ve çoğu insan isteklerine kavuşmak isterken tam tersi daha büyük sorunlar yaşamaktaydı. Günümüzde anlatılan cin hikayelerinin ve kara büyü olaylarının çokluğu ise bu yüzdendir. Kara büyü genellikle kötülük amacıyla olduğu kadar medyumların yetersiz ilimlerinden dolayı da meydana gelmekteydi. Günümüzde hala o olayların etkisi özellikle Doğu illerimizde devam etmektedir ve bu yüzden köyler terk edilmektedir.

UZMAN MEDYUM ORHAN AKAY

Uzman medyum Orhan AKAY eski zamanlardan beri özellikle Doğu ve Güney Doğuda bulunan illerimizi gezerek bu ilimler konusunda araştırmalar yapmıştır. Hem büyü olaylarının kaynağını hem en etkili büyülerin nasıl yapılması gerektiğini hem de büyülerle ilgili bulunan özel kitapları incelemiştir. Zaten doğuştan kendinde farklılık olduğunu bilen ve küçük yaşta cinnilerle tanışan medyum Orhan AKAY bu ilimler konusunda kendini yetiştirmiştir. Kendine has yöntemler geliştirerek binlerce insana yardımcı olan Orhan AKAY dünyaca tanınan bir medyumdur. Dünyanın farklı kesimlerinden bir çok insan medyum Orhan AKAY'dan yardım alarak isteklerine kavuşmaktadır. Ülkemizde de milletvekillerine, iş adamlarına ve farklı mesleklerden binlerce insana yardımcı olan medyum Orhan AKAY gizliliğe verdiği önemden dolayı hiç bir zaman bu isimleri kullanmamıştır. Orhan AKAY için önemli olan bu ilimleri kullanarak ulaşabildiği kadar çok insana yardım etmektir. Bu sayede hem Allah'ın rızasını kazanmış olacak hem de Allah'ın insanları bu dünyada yalnız bırakmadığını hatırlatmış olacaktır.