İstanbul Bakırköy ilçesinde yaşayan insanlar daha mutlu bir hayat yaşamak için bu konuda kendine yardımcı olacak uzman medyum arayışındadır. Medyumların kullandığı ilimler uzun yıllardan beri insanlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır aslında. Bu ilimlerin tarihine baktığımız zaman Babilllere kadar dayanan bu ilimler Allah'ın görevlendirdiği iki melek olan Harut ve Marut tarafından insanlara ögretilmiştir. Bu yüzden de Allah'ın bize bahşettiği bu ilimleri kullanarak hayatımıza istediğimiz şekilde yön vermemiz gayet doğal bir durumdur. Bazı insanlar daha güzel görünmek ister, bazıları utangaçlıktan veya alışkanlıklarından kurtulmak ister, bazıları sevdiği kişiyle evlenmek ister, bazıları sevdiği kişinin kendine bağlanmasını ister. Bunun gibi yüzlerce istek olabilir ve bu istekler kişilerin daha mutlu bir hayat yaşamalarını sağlar. Ve dikkat edilirse genellikle kara büyüleri saymazsak insanlar bu büyüleri kimsenin kötülüğü için istemez sadece fani olan hayatımızda daha huzurlu ve mutlu yaşamak isterler ki bu da normal bir durumdur.

Eğer Allah bunun aksini isteseydi elbette bunda da bir hayır olacaktı ama derdi veren Allah dermanını da vermiştir şüphesiz. Bu yüzden hayatımızda karşımıza çıkan olumsuzluklar yüzünden isyan etmek yerine Allah'ın bize bahşettiği bu ilimleri kullanarak daha huzurlu yaşamamız daha faydalıdır.İnsanlar genellikle olumsuz bir durumla karşılaştığı zaman isyan etmeye meyillidir bunu kalben veya açıkça belirtebilirler. 'Allah'ım neden ben' sözünü çok duymuşsunuzdur veya kullanmışsınızdır ama bunu söylemek yerine kaç kişi acaba buna çözüm aramaktadır. Hayatta genel olarak çoğu şey 2 taraflı yaratılmıştır tıpkı gece ve gündüz, iyi ve kötü, hastalık ve sağlık gibi. Nasıl ki bunlardan birini anlamlandıran diğeriyse Allah'ın bize verdiği dertler de tıpkı böyledir. Hasta olacağız ki sağlığın değerini daha iyi anlayalım.

MEDYUMLARDAN YARDIM ALMAK GÜNAH MI?

Toplumumuz da en çok tartışılan konulardan birisi de şüphesiz büyü yaptırmanın günah olup olmadığıdır. Sayısız makaleler yazılan, bir çok alimin! tartıştığı ve günümüzde de tartışılan bu konunun çok basit bir cevabı vardır aslında. Diyelim ki sevdiğiniz birine kara büyü yapıldı bu aileniz, eşiniz veya çok sevdiğiniz birisi olsun. Bu durumda bu büyüyü bozdurmaya mı çalışırsınız yoksa günah olduğunu iddia edenler yüzünden tepkisiz mi kalırsınız? Genelde bir büyüyü bozmak için medyum veya hocalar yine cinnilerden yardım alarak ak büyü yapar. Peki büyünün her türlüsü günah ise Ak büyü yaptıran kişi de mi günaha girmektedir. Buradan da anlaşılacağı gibi kara büyü yapmak günahtır ama bunun dışında kişilere zararı dokunmayan ve daha huzurlu yaşamalarını sağlayan büyülerin ve ak büyülerin yapılması günah değildir.

EN ÇOK ARANAN KELİMELER

Bakırköyde en çok aranan kelimeler Bakırköy medyum, Bakırköy büyü yapan hoca, Bakırköy büyü bozan hoca, Bakırköy medyum adresleri, Bakırköy cinci hoca kelimeleridir. Uzman medyum Orhan AKAY uzun yılların tecrübesiyle kendine başvuran insanlar isteklerine kavuşturmasıyla ün kazanmış bir medyumdur.