Bakır Büyüsü eski zamanlardan beri bir çok toplum tarafından çeşitli amaçlar doğrultusunda kullanılmış oldukça etkili büyülerden bir tanesidir. Toplumumuz da daha çok Bakır Levha Büyüsü olarakta bilinen bu büyünün yapılış amacı genellikle kişiyi kendine bağlamak veya evdeki huzursuzlukları gidermek içindir. Bakır büyüsünü yaptıran bir çok kişi evliliğini kurtararak bu sayede  mutlu bir birliktelik sürdürmeye devam etmektedir. Bağlama büyüsü olarak yapıldığı takdir de ise büyü yapılan kişi devamlı olarak sizinle birlikte vakit geçirmek isteyecektir. Bazı bağlama büyüleri gibi olmadığı için yaptıran kişininde çaba sarfetmesi gerekmektedir. Kısaca büyü yapılan kişi sizinle birlikte vakit geçirmek isteyecektir ancak sizin de ona karşı iyi davranmanız büyünün etkisini artıracaktır. Bu sayede kişi belirli bir süre sonra büyünün etkisinde olduğu için değil sizi gerçekten önemsediği için sizinle birlikte olmak isteyecektir. Özellikle sadece büyünün etkisinde olduğu için mi benimle birlikte gibi düşünceler sizi bu durumdan kurtaracak ve gerçekten sizi sevdiğini anlayacaksınız.

BAKıR BÜYÜSÜ NASIL YAPILIR

Bakır Büyüsü yapılabilmesi için öncelikle iki adet bakır levha temin edilmesi ve büyü yapılacak kişilerin bazı bilgilerinin öğrenilmesi gerekmektedir. Bakır levhalara kişilerin bilgileri ve onları temsil edecek şekilde çeşitli tılsımlar, ayetler ve dualar yazılarak işleme başlanır. Bakır levhanın birisi büyü yaptıracak kişiyi diğer bakır levha büyü yapılacak kişi temsil eder. Daha sonra bakır levhalar birbirine bağlanarak kişilerin niyeti söylenerek son okuması yapılır. Bu işlem tamamlandıktan sonra bakır levhalar kişiye gönderilecek ve 7 gece bu levhaların kısık ateşte 10 dakika ısıtılması istenecektir. Bütün işlemler tamamlandıktan sonra büyü zamanla etkisini göstermeye başlayacaktır. Büyünün tamamıyla etkisini göstermesi genel olarak 15 gün sürmektedir. Ancak bu süre kesin olarak düşünülmemelidir.

BAKIR BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUM

Bakır Büyüsünü yapacak kişinin tecrübesi büyünün daha kısa sürede ve daha güçlü şekilde etki etmesiyle doğru orantılıdır. Bu yüzden uzman bir medyumdan yardım alınarak yapılan Bakır Büyüsü sorunsuz bir şekilde isteklerinize kavuşmanızı sağlayacaktır. Bu ilimler konusunda yeterli bilgi ve tecrübeye sahip olmayan kişilerin bu büyüyü yapmaya çalışması olumsuz olaylarla karşılaşma ihtimalini yükselecektir. En garantili yol uzman ve tecrübeli bir medyumdan yardım alınmasıdır.