İstanbul Bahçelievler medyum arayan insanlar isteklerine kavuşmak için bilgi ve tecrübesiyle bir çok insanı isteğine kavuşturan medyum Orhan Akay'ı tercih etmektedir. Bunun temel sebebi ise yaptığı işlemlerde gerek insanları bilgilendirmesi olsun gerekse yaptığı işlemlerde kendine has yöntemleri kullanması büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden de insanlara boş vaatler vermek yerine yapılan işlemler sonucu ne gibi etkilerin ortalama ne kadar sürede etki edeceğini bildirmektedir. Özellikle medyumlardan yardım talep edildiği takdirde bazı detaylara dikkat edilmesi bir çok sorunun önüne geçmektedir. Ancak medyum olduğunu söyleyen bir çok insan bu detayları anlatmak yerine kişiye her türlü vaadi vermekte ve kişi bir çok sorunla karşılaşmaktadır. Bu yüzden bir medyumla çalışmaya karar vermeden önce genel bir ön bilgi dahilinde hareket etmek uzman medyum bulmanın en sağlam yollarından birisidir.

UZMAN MEDYUM BULMAK

Uzman ve tecrübeli medyum bulmak için bazı detaylara dikkat edilmesinde her zaman fayda vardır. Öncelikle medyum hakkında bir ön araştırma yapmak bu detayların başında gelir. Daha sonra medyumdan yardım almış kişilerle özellikle yüz yüze görüşme ihtimali varsa o kişilerin medyum hakkındaki yorumları dinlenmelidir. Eğer yüz yüze görüşmek istemiyorsanız yine yorumları okumalı ve ne gibi bir deneyim yaşadıkları öğrenilmelidir. İşlem sırasında herhangi bir problem yaşanmış mı, medyum vaat ettiği gibi kişiyi isteklerine kavuşturmuş mu gibi sorulara cevap aranmalıdır. Daha sonra medyumla görüşme yapılmalı ve güvenilir mi yoksa hemen her şeyi vaat ediyor mu buna bakılmalıdır. Medyum bu konuşma içerisinde kibirli mi, mütevazi mi yoksa tecrübeleri dahilinde aydınlatıcı mı buna bakılmalıdır. Ve son olarak en önemli konu bütün bu detaylardan sonra medyum size güven veriyor mu yoksa aklınızda hala soru işaretleri mi var kendinize sormalısınız. Eğer bunlar medyumun uzman ve güvenilir medyum olduğunu size hissetiriyorsa o medyumla çalışmak büyük ölçüde doğruyu bulduğunuza işarettir.

MEDYUMA GÜVEN

Medyuma güven duymak hiç şüphesiz yapılan işleme doğrudan etki edeceği için bu konu üzerinde biraz açıklama yapmak daha yerinde olacaktır. Zira kişi medyuma güven duymadığı takdirde medyum işlemi doğru yapsa dahi bir sorunla karşılaşma ihtimali her zaman olacaktır. Bunun temel sebebi ise beynimizin yaydığı olumsuz sinyallerdir. Kişi güven duymadığı konularda devamlı olarak olumsuz sinyaller yaymaktadır. Bu yüzden medyuma güven duyulmadığı zaman bu olumsuz sinyaller işlemin doğru şekilde yapılsa bile tutmamasını tetikleyecektir. Bu sebepten yardım istenen medyuma güven duyulmalıdır.