Bağlılık büyüsü özellikle toplumumuz tarafından en çok ihtiyaç duyulan büyülerden birisi haline gelmiştir zira artık boşanma sayısı bir hayli artmaktadır. Bunun temel sebebi ise eşlerin artık daha tahammülsüz olması ve mutluluğu dışarıda aramasından kaynaklanmaktadır. Her ne kadar kişiler birbirini sevse dahi artık monotonluk ve buna takip başlayan kavgalar sevginin önüne geçmektedir. Bazı durumlarda her iki taraf içten içe eskisi gibi olmak istese de maalesef durumu düzeltmek her zaman kolay olmamaktadır. Bu yüzden de insanların birbirine eskisi gibi bağlanması için bağlılık büyüsüne ihtiyaç duyulmaktadır. Özellikle boşanmak istemeyen kişi eşine bağlılık büyüsü yaptırdığı zaman evdeki monoton hava yerini eski günlere bırakmaktadır. Bu aslında kişilere yapılan bir büyüden daha ziyade Allah'ın eşler arasını düzeltmek için bizlere bahşettiği bir armağandır.

BAĞLILIK BÜYÜSÜ SADECE EŞLER ARASINDA MI YAPILIR

Bağlılık büyüsü sadece eşler tarafından istenen bir büyü değildir. Kişi sevdiği insanın kendine bağlılık duyması için ya da platonik aşktan kurtulup sevdiği insana kavuşmak isteyen insanların da fayfalandığı bir ilimdir.

BAĞLILIK BÜYÜSÜ GÜNAH MI

Büyüleri genel olarak üç şekilde ele almak çok daha mantıklıdır bunlar kara büyü, rahmani büyü ve zararsız büyülerdir. Bağlılık büyüsü genel anlamıyla eşler arasını düzeltmek amacıyla istendiği için zararsız büyü olarak bilinir. Zararsız büyülerin anlamı ise herhangi bir insana zarar verme amacı gütmeyen ve kişisel olarak insana yarar sağlayan büyülerdir. Bağlılık büyüsü yaptıran kişiler ise zarar verme amacı gütmediği gibi ileride yaşanacak bir çok sorunun önüne geçmektedir.

Bu sorunların en büyüğü ise şüphesiz çocukların geleceklerini tehlikeye atmaktır. Zira anne ve babası boşanmış çocuklar genellikle kendini dışlanmış hisseder ve bir çok olumsuz davranışa karşı korumasız hale gelir. Bu zayıf anlarında yapacakları ufak bir hata ise hem onun geleceğini çok kötü etkileyecektir hem de ebeveynlerin suçluluk duymasına sebep olacaktır. Zira yapılan bu hata da ebeveynlerin de büyük bir payları vardır. Bu yüzden bağlılık büyüsü yaptırmak günah değildir aksine Allah'ın bize hediyesi olan böyle bir hediyeden faydalanılması en doğru seçeneklerden birisidir.